Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki, aki ért a törihez, ez...

Valaki, aki ért a törihez, ez jó? (rendszerváltás)

Figyelt kérdés

Ez a honlap jól összefoglalja a rendszerváltást, az eseményeket? Ha töri érettségin elmondom ezt, az jó?

[link]


2012. jún. 15. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem alapjaiban jó, bár én az elejét kiegészíteném a helyedben, pár mondattal. Viszont ez egy vázlat, szóban ezt összefüggően kell elmondanod, nem ilyen darabosan. Ezért ez alapján nem ártana, csak elolvasnod egy összefüggő szöveget. Azután ha erre rápillantasz már magadtól el fogod tudni mondani összefüggően.Másrészt ennek a mondatnak semmi értelme. Kádár meghal, ő jelképezi a Kádár-korszakot. Miért ki jelképezze Bill Clinton? Ezt egy kicsit átfogalmaznám.


b) Ugyanebben az évben Kádár János   jelképezi a Kádár-korszak végét is

2012. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(: Ez csak egy vázlat, szóval az a mondat végülis nem is igazi mondat, úgy értem, összefüggés; manapság rengetegszer jegyzetelünk így, stb., mert egyszerűbb és gyorsabb, ráadásul még később is megértjük.

Szerintem amúgy vázlatnak/jegyzetnek/gondolattérképnek simán jó, ha te ebből érted is, amit mondasz, akkor jó.

2012. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen tétel?

Középszintűn?

2016. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!