Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Reformátusba vagy...

Debreceni Reformátusba vagy TÁG-ba jövőre felvesznek egy fizika 4-el a többi tantárgy mind 5-el? Meg 7. osztály félévkor töriből 4 lettem, de év végére a fizika kivételével mindenből 5. MINÉL TÖBB ŐSZINTE VÉLEMÉNYT.

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 12:53
 1/7 anonim válasza:
Szia. Én most végeztem a Tágban, és nem igazán ajánlanám. Kínszenvedés volt nekem a 4 év végig, bár ha erős egyéniség vagy, és kibírod a kivételezést és a töménytelen arcoskodást, akkor lehet bejönne neked. Egyébként a jegyeid jók, van esélyed, hogy felvegyenek. Én 7-8-ban kitűnő voltam, a szóbelim 100% lett, így is 47. voltam a sorrendben. Általában még 80. bent van az osztályban.
2012. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is hallottam már a tág-nak ezen tulajdonságait. Elvileg a refi nem ilyen.. Csak másodiknak jelölném a tág-ot. Na mindenesetre a nyáron gondolkodok rajta, aztán majd eldől, hogy hova adom be.

:)

Azért a többiek véleményére is számítok! :D

2012. jún. 15. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj az írásbelire sokat mert az nagyon számít. A szóbelire elég durvák a követelmények én inkább nem mentem bár utólag halottam hogy pl. fizika szakon még helyhiány is volt. Viszont a biosz-kémia mindig nagyon népszerű. Ha nagyon szeretnél odamenni mindenképp próbáld meg. Egyébként milyen szakra? :) A refibe amúgy ha kicsit rosszabb is az írásbelid biztos felvesznek! Sőt, nekem osztálytársam átlaga 3,4 körül volt, az írásbelije kb. 50 pont a szóbelijét nem tudom, de simán felvették, úgyhogy szerintem oda nagy esélyed van! :D
2012. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magyar tagozatra szeretnék. De ha nem mentél el szóbelire akkor, h adtak pontot?? o.O
2012. jún. 29. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem megy el szóbelire 0 pontot kap. Én nem jelöltem egyik sulit se, de a TÁG nagyon érdekelt. voltam nyílt napon is, meg persze minden sulinál megnéztem hogy miből kell majd felvételizni és hát elégé elrettentem, mivel 5.-8. évvégéig kérnek számon szinte mindent és nem is csak 1 tantárgyból kell. Egyébként én ebbe az évbe felvételiztem. :)
2012. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán, csak jól írd meg a felvételit.
2012. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tesóm humán tagozaton van :D keményen tanult a szóbelikre, nehéz volt:D 75 pontos felvételit írt és kitűnő volt végig..
2012. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!