Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted melyik irányba...

Szerinted melyik irányba érdemesebb elindulni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy most járok egy közgazdasági-informatikai szakközépiskolába és második év végén kell eldöntenünk, hogy informatika, vagy közgazdaságtan irányban akarunk továbbtanulni. Mindkettő egyformán érdekel, szóval ez alapján sajnos nem tudok dönteni. Szerintetek melyiket érdemesebb a mai világban tanulni?
2012. jún. 15. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is egy közgazdasági és informatikai szakközépiskolába járok közgazdasági szakmacsoportba. Én a közgázt javasolnám,

bár a továbbtanulási lehetőségek elég nehezek ebben az irányban. E miatt vannak nekem is problémáim, mert jövőre fogok érettségizni, és utána nem tudom, merre.

Mindezek után, ha van elég pénzetek akkor a közgázt javasolom, ha nincs annyi, hogy az egyetemet finanszírozni tudnátok akkor inkább az infót.

2012. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gazdaságinformatikus hallgató vagyok és inkább az infot javaslom. Sokkal több és jobb lehetőséged van az informatikával. Feltéve, ha tovább akarsz tanulni majd a választott irányon.
2012. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az iskolában a 4. év után van lehetőség OKJ-s képzésre. Ez sem könnyíti meg a választást?
2012. jún. 15. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!