Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki ma szóbelizett annak,...

Aki ma szóbelizett annak, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Mindennap megírhatjátok kinek hogy ment, miket húzott és volt-e olyan akinek nem sikerült az osztályában. Én 26-án megyek és nem igen haladok sajnos a tanulással :( Főleg ebben a melegben... Köszi annak aki ír :)
2012. jún. 18. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mateszalken mesz akkor?
2012. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én holnapra vagyok beosztva, persze ma tudtam meg. Én nagyon nem izgulok mert mindenből eltudok valamit mondani hogy legalább a minimális ponthatárom meglegyen célom a 3-as jegy Angolból az 5-ösre hajtok de az nagyon jól megy írásbelim is annyi lett.

Egyik osztálytársammal most beszéltem telefonon hogy na mi volt hogyan sikerült aztán őt sajnos történelemből meghúzták mert még a pót tételt sem tudta megválaszolni. Voltak még páran akiknek kellett pótot húzni de azoknak összejött tudtommal.

2012. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát póttételre lehet nekem is szükségem lesz , mert irodalmam 23 pontos lett és azok közül van egy 5-6 amit nem kéne kihúznom:( nekem is a minimum a cél
2012. jún. 18. 13:57
 4/9 A kérdező kommentje:
irodalomból te inkább tartalmakat tudsz vagy a "körítést" is, :)
2012. jún. 18. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ma tudtam meg, h holnap 8kor fogok szóbelizni :)

Ha holnap is megkérdezed, akkor elmondom :D

18/L

2012. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben :)) köszi
2012. jún. 18. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk már a biziosztás is megvolt. Meglepődtem mert történelemből is max. pontot kaptam a szóbelire pedig csak egyszer olvastam végig a tételeket. európai integrációt húztam, magyarból meg berzsenyit. Amúgy minden tanár nagyon rendes volt. Nálunk nem volt olyan akinek nem sikerült, elég erős gimnáziumba járok, de azt tudom mondani hogy ott van elég idő meg segítség ahhoz hogy menjen, főleg ha valaki tanul is mellé valamit :D
2012. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha csak 2-3 szor mindet átolvasom úgy sikerülhet? mert ebben a 40 fokban már 2-szer aludtam el fölötte és pár napom van csak és irodalmat meg törti olvastam át 2-szer. mindennap olvasgatom de annyira lassan haladok, hogy hihetetlen :(
2012. jún. 21. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
óó haver..azért készülj mert ha 15 mondtot mondasz azért max.pontot adnak xD
2012. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!