Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyugodtan lehet akár 9 igazola...

Nyugodtan lehet akár 9 igazolatlan órám?

Figyelt kérdés
Csak 10 után van következménye, nem?
2012. jún. 21. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Jó lenni, mi?

1. igazolatlan: írásban értesítik a szülőket (meg amit tőlük kapsz)

3. igazolatlan után írásos figyelmeztetést adhat az igazgatóság (értsd: intő)

10. igazolatlan után értesítik a jegyzőt, aki gyámhatóságként eljárva felhívja az iskoláztatási támogatás jogosultját a várható következményekre (azaz hogy ha továbbra is ilyen hülye leszel, 50 hiányzás után a jegyző elrendeli a védelembe vételedet és megszünteti az iskoláztatási támogatást).

Iskolába nem azért kell járni mert a tanár szereti látni a képed, hanem hogy ne legyél műveletlen tapló idősebb korodra. Szóval egy igazolatlanod sem lehet nyugodtan!

2012. jún. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt most egy igazolatlanom és külön nem értesitették a szülöket. (ettöl független otthon ugyanugy megnézték ilyenért nem szokás nálunk parádézni).

persze én most végeztem középiskolába.

9et ne kockáztasd. tul meredek..

2012. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamint igazgatótól függően kaphatsz intőt a 3. után bármelyikért, és a szülőket is értesíthetik minden hiányzásodnál.
2012. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem "nyugodtan"
2013. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tíz ilyen tanóra

után évet kell ismételni

2013. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!