Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam? Budapesti...

Melyiket válasszam? Budapesti Kölcsey Ferenc vagy Berzsenyi Dániel Gimnázium?

Figyelt kérdés
indokot is ha lehet! köszi:)
2012. jún. 21. 10:11
1 2
 1/11 DDD97 ***** válasza:
14%
A Kölcseyről azt hallottam, hogy nagyon jó suli, és a közhangulat is jó. A Berzsenyi meg ugye tehetséggondozós... el vannak szállva maguktól mármint az iskola közben egy nagy semmi.
2012. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik tagozatot választanád a gimikben?
2012. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
testvérem berzsenyis volt, és most kitűnő tanuló a corvinuson...kölcseyről annyira nem hallottam jókat.
2012. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Első: Nincs elszállva magától a Berzsenyi, nem tudom, honnan szedted ezt... Egyszerűen szeretik a tanárok, hogy nagy a túljelentkezés, mert így meg tudják válogatni, kit vegyenek fel.

Kérdezőnek: Most érettségiztem a Berzsenyiben, nagyon szerettem. Ha olyan helyre akarsz menni, ahol vannak nagyon jó közösségi programok, igazi diákélet és olyan tanárok, akik partnerként tekintenek rád, akkor egyértelműen Berzsenyi :)

2012. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Berzsenyi a legjobb suliii!! <3 Imádom! Azt válaszd! És nincs elszállva magától. A Kölcseyről még annyit, hogy elit sulinak tartják, na és nincs valami túljelentkezés, amiről nem nyilatkozom... de jó a franci ott :D
2012. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Berzsenyit válaszd, a Kölcsey eléggé leamortizálódott, régen elit volt, most még az első 100 legjobb középiskolában sincs benne. Én oda jártam, nem szerettem, a hangulat sem volt jó. A francia tagozat annyiból jó, h jól megtanítják a nyelvet, viszont el vannak szállva maguktól..ez a "csak a francia és semmi más..minden más nyelv sz*r " az ilyen sznob, lenéző stílustól én a falnak megyek...
2012. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is e kettő között vacilálok! Nyolcadikos vagyok. Berzsenyibe nincs nulladik osztály? Franciára szeretnék menni.
2012. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is most felvételizek és a Berzsenyi az egyik legszimpibb azon belül a biológia tagozatra szeretnék menni :) amúgy mellékesen a Berzsenyi 2012-ben a 12. legjobb gimnázium rangot kapta a Kölcsey meg sehol sincs és tényleg csak közvetlen francián kívül nem tanulnál semmit úgyhogy szerintem alaposan gondold át..
2012. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia !

én is a berzsenyisek táborát erősíteném , most itt . nagyon szerettem a sulit , jó a légkör kedvesek az emberek , a tanárok általába jó fejek , és jól is tanítanak ( persze vanak kivételek ). kedves első , én nem úgy vettem észre , hogyárki is el lenne szállva magától a berzsenyibe vagy akár a tanárok úgy gondolnák , hogy ez húú de menő ez az ász suli . én a kölcseyről hallottam ilyeneket ( hogy nagyképűek , arrogánsak és nagyon el vanak szállva maguktól ) , ja és hallottam a kölcseyis gólyatáborról egyst és mást és nem hangzottak valami jól ezek .

kérdező : szerintem feltétlenül menjel mind a 2 suliba nyíltnapra az nagyon sokat megmutat a suli hangulatából stb.

2012. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Berzsenyi százszor jobb. Kedves első, hát nem vagyunk elszállva magunktól, vagy ha mégis, hát akkor jogosan, mert ez a suli tényleg klassz. Most például tolerancia hét van nálunk, minden délután egy csomó színvonalas program. Nemrég az amerikai nagykövetségtől kapott díjat a suli. :)
2013. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!