Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3,5-ös átlaggal valamilyen...

3,5-ös átlaggal valamilyen gimnáziumba felvesznek szerintetek? és ha igen, melyikbe?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 17:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Eh, ne hallgass rájuk, én is 3,5 körül voltam végig gimnáziumban, most meg doktorira járok. Csak a frusztráció beszél belőlük.
2012. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól sem kell félni, hogy az egyetemre nem jutsz be. Amíg minden évben felveszik a jelentkezők 70 %-át, ez a veszély aligha fenyeget.
2012. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Mindenképp ülj le és gondold át jól, hogy mit szeretnél igazán csinálni, mert egyrészt az életed sokkal egyszerűbb lesz, ha már most megtalálod, másrészt a tanulás is magától fog menni, ha olyat kell tanulnod, amit szeretsz.

Aki azt írta, hogy esetleg egy konkrét szakma lenne a jó választás, az nem igazán mondott hülyeséget.

2012. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Váci Selyébe felvesznek. 15 -20 percre van pesttől zónázóval.
2012. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Anele válasza:
Vecsésen a Petőfi Sándor Általános Iskola és Gimnáziumba felvennének. 3.5-ös átlagtól lehet bekerülni...
2012. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy nem feltétlenül kell foggal körömmel ragaszkodnoma gimnázium névhez,ha találsz egy erős szakközepet hidd el sokkal jobban megérné mint egy sima gimi!! Ezt úgy mondom hogy én is gimibe akartam mindenkép menni és nekem meg ráadásul 4,2 es átlagom volt de most egy olyan jó kéttannyelvű szakközépbe fogok végezni (ahol amúgy a mi szakközepes osztályunkat tartják az elitnek nem a 4éves gimit) amit még a deák ferenc média szakos gimnazista unokatesómat is erősen elgondokodtata hogy érdemesebb lett volna egy jó szakközepet:) de sok sikert a továbbiakhoz ígyis úgyis!:)
2012. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem értem, hogy miért mondják néhányan azt, hogy 3,5-ös átlaggal nem érdemes gimnáziumba menni. Attól még, hogy valaki nem túl jó tanuló, nem azt jelenti, hogy még buta is.
2016. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!