Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon még megoldható a helyzetem?

Vajon még megoldható a helyzetem?

Figyelt kérdés
Most jártam ki az általánost, és felvettek egy gimnáziumba.Viszont most jöttem rá ,hogy rossz döntést hoztam a jövőmmel kapcsolatban.Az évet egy másik iskolában szeretném kezdeni (bp.-i Petrik) és szerintetek ha bemegyünk a suliba és megkérdezzük hogy átiratkozásra van-e lehetőség , akkor szintetek megengedik, hogy átmenjek? Talán későn van már, hiszen csütörtökön már beiratkozás van. Nagyon el vagyok keseredve , mert nagy hülyeséget csináltam :( Kérlek adjatok tanácsot! Előre is köszönöm :))

2012. jún. 25. 21:16
 1/4 reptoid ***** válasza:
Az átvételről MINDEN esetben az iskola igazgatója dönt. Szépen bemész hozzá, elsírod, mi a nyűgöd, aztán ha hatásos vagy, akkor átvesz. Már holnap menj be a petrikbe.
2012. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor rajtam múlik minden (meg persze az igazgatón)?? :)) Persze, már holnap bemegyek :) És nem tudnád elmondani a véleményed az iskoláról?Mivel vidéki vagyok nem nagyon ismerem az iskolát.Milyen a kollégium? Erős iskola? Vegyiparira mennék :)
2012. jún. 25. 21:37
 3/4 reptoid ***** válasza:
Nem nagyon ismerem. De holnapra szedd össze magad, gondold át mit fogsz neki mondani, mert amikor majd fogadni fog, akkor valószínűleg el fog veled beszélgetni, hogy miért is akarsz te oda menni mégis, miért lesz az neked jó, miért nem jó a másik suliban stb. Ilyesmire készülj.
2012. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor vesznek át ilyenkor, ha van hely. Viszont a Petrik én úgy tudom elég népszerű iskola, nem hiszem hogy lenne hely. Először be kéne telefonálnod, hogy egyáltalán van e üresen maradt hely, ha van, és ilyenkor még átvesznek, akkor mész beiratkozni, ennyi.
2012. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!