Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most kezdek el tanulni az...

Ha most kezdek el tanulni az őszi biosz emeltre, sikerülhet 90% felettire? (jelenleg szinte 0 tudással rendelkezem belőle)

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Addig meg van 100+ nap. Naponta tanulhatsz 12-16 orat is.

Igy persze sikerulhet. De lehet meg ugy sem lesz csak 60.


De ez csak rajtad mulik.

2012. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy okos és lelkes. Sikerülni sikerülhet, hajrá.
2012. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0 tudást úgy érted h még középszinten se tudnál 80%ot teljesíteni bioszból?
2012. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs az univerzumnak olyan törvénye, hogy nem sikerülhet. :)
2012. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy a biosztanár meggyűlöltette velem magát és a tantárgyát is, amikor selejtnek nevezett 9-ben, így nem tanultam nála semmit, mindig puskáztam, de most, hogy érettségiztem, jövőre felvételiznék az orvosira
2012. jún. 27. 11:52
 6/10 reptoid ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, mint te. Igaz gimi alatt volt 3 biosztanárom is, minden évben egy másik. Kettes hármasnál jobb jegyes sosem volt. Nem is érdekelt egyáltalán. Aztán egyetem közben kitaláltam, hogy én most orvos leszek.

Igaz én középszintre mentem bioszból, fizikából mentem emeltre - ha már a nagy bme-n alapoztam a tudásom :D

Nem egész másfél hét alatt készültem fel önállóan abszolút 0 tudással egy 98-as biosz középre. Nyilván ebben benne van az is, hogy már ismerem magam, egyetem is megtanultam tanulni, középszint is, de azért remélem érzékeled, hogy a 10 nap a 100-hoz hogyan aránylik :D Simán meglehet.

2012. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

uramisten, kedves utolsó!!!!

elsősorban gratulálok az eredményedhez, csodálatraméltó!!

másodsorban köszönöm a biztatást, nagyon sokat jelentett most nekem :)


felvettek?

2012. jún. 27. 12:01
 8/10 reptoid ***** válasza:

Köszi, persze, felvettek.


Azért nem olyan nagy was ist das. Tényleg csak rá kell szánni az időt, én abban a 1,5 hétben tényleg reggeltől estig tanultam, 1-2 óránként sétáltam egy kört, ettem pár falatot. Elolvastam 20-30 oldalt, egy-egy témakört, aztán leültem a gép elé, és összefoglalva begépeltem úgy, hogy közben újra átolvastam. Így összefoglalva meglett a 400 oldalas könyv egy 40-50 oldalas vázlatba. Érettségi előtt utolsó nap pedig már csak azt kellett átfutni egyszer. A mándicsos bioszkönyvből tanultam meg mellette voltak mozaikos tankönyveim, de abból csak 1-2 dolgot néztem meg, ami nem volt elsőre világos a mándicsosból, mert ez utóbbi azért tényleg összefoglalva, csak a lényeget írja. Középszintre tökéletes, ezt így elmondhatom már szerintem :D - emelt szintre, ahogy figyeltem az ismerősöket, itt az oldalon is a többieket, sokkal többféle könyvből tanultak, oda azért ajánlatos szerintem többet is beszerezni. Van itt az oldalon egy rakat ilyen kérdés, sok helyen felsorolták a jó könyveket.

Ha meg ősszel nem úgy sikerül, ahogy eltervezted, akkor még mindig ott a tavaszi, szóval nagyon jó helyzetben vagy.

2012. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 reptoid ***** válasza:
Ja meg megcsináltam gyakorlásnak vagy 7-8 korábbi érettségit. Azt nem tudtam az elején, hogy mi az a nyitvatermő, meg hogy az erdei pajzsikát esszük vagy isszuk. :D Ennyire volt 0 a tudásom.
2012. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, épp ezért emeltezek ősszel is, hogy ha esetleg a tavaszi rosszul sikerül, legyen még esélyem a felvételihez :)
2012. jún. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!