Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyankor mi történik, ha egy...

Olyankor mi történik, ha egy tárgyból egyszer sem megyek el vizsgázni egy vizsgaidőszakban? Felvettem a vizsgát, de nem mennék el, viszont leadnám, hogy ne kelljen fizetnem.

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kijelentkezel a vizsgáról a neptunban a vizsga kezdete ellőtt 24 órával.
2012. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi, de az nem gáz, h ez már az utsó időpont? :// Nem lesz annak vmi következménye, ha most nem megyek el?

Én nem szoktam ilyet csinálni, csak közbejött egy fontos dolog...

2012. jún. 27. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesíted azt a tantárgyat, és így fel kell venned legközelebb.
2012. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És a ráépülő tárgyakat sem tudod így jövőre fölvenni.
2012. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy van ráépülő de ha van akkor legalább próbáld meg.
2012. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, köszönöm. De ha "csak" ennyi, akkor asszem le merem adni. Csak nem tudtam, h jár -e érte bünti (nálunk mindenért 3500at kell fizetni...), mondjuk az még nem lett volna olyan nagy dolog, csak féltem h más is lesz miatta. Még a 3500 se nagyon zavarna, mert tényleg fontos dolog jött közbe...
2012. jún. 27. 22:15
 7/11 A kérdező kommentje:
nincs ráépülő, köszi a segítséget! Remélem ez mindenhol így van. Néztem tvsz-t, de elég kétértelműen van leírva sztem...
2012. jún. 27. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem lesz meg a tárgyad, ha erre épül a következő félévben valami, akkor halasztanod kell.
2012. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hányadszor vetted már fel a tárgyat. Mert ha a vizsgaszabályzat szerinti keretet kimerítetted már, akkor repülsz.

Ha viszont először vetted fel, akkor nem igazán van gond, felveszed újra, vagy ha olyan az egyetem vagy az oktató, akkor a következő félév elején meghirdethetik VK-ra is, sőt, akár féléveleji vizsgával akár a ráépülőt is fel tudod venni, mert van ahol azt is engedik. Szóval nagyban függ a kérdésre a pontos válasz sok egyéb, nem ismert tényezőtől :)

2012. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

első tárgyfelvétel, és nincs ráépülő tárgy.

köszönöm mindenkinek a segyítségét! :)

2012. jún. 28. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!