Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék lakberendező és...

Szeretnék lakberendező és webdesinger is lenni, így biztosan a KREÁ-ra jelentkeznék. De nem tudok választani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A KREÁN mind a kettőből lehet továbbtanulni. A két szakma közel áll hozzám és nem tudok dönteni,hogy melyiket tanuljam előbb meg ilyesmi. Tudnátok segíteni? L

2012. jún. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem a lakberendező jobb.
2012. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem webdesigner. többre van belőle szükség mint lakberendezőből.
2012. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elég kétértelmű lett a dolog,na mind1:D nem pont arra gondoltam,hogy melyik jobb,hanem mindkettőt kitanulnám,de nem tudod,hogy oldjam meg. Járjak a KREÁ-ra lakberendezőnek és máshova webdesingnernek? :s előbb az egyiket,utána a másikat? Tippek?
2012. jún. 30. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem jobban járnál, ha a kettő között döntenél és webdesignernek tanulnál plusz mellette mondjuk multimédia-fejlesztőnek (valami programozási ismeretet mindenképp gyűjts), vagy pedig lakberendező és... nos nem tudom, ez a lakberendező dolog nekem furcsa, nem hiszem, hogy akkora igény lenne rá.


én azt mondanám, hogy kezdj a webdesignerrel, mert azzal már hamarabb elkezdhetsz dolgozni, ismerősöknek készíthetsz oldalakat és akár egy grafikai céghez is felvehetnek. és hagyd a lakberendezőt utána. fordított esetben elvégeznéd a lakberendezőt, várnál a csodára, hogy megkeres valaki, hogy "50ezerért rendezd be a spájzomat" és akkor még mindig hátravan a webdesigner. plusz okj-t ingyen végezhetsz 23 éves korodig, és mondom, ezt a multimédia-fejlesztőt nagyon ajánlom.


értem én, hogy mindkettőt el szeretnéd végezni, de ugye élni is kell valamiből és már most biztosra mondom neked, hogy a webdesigner fogja hozni a pénzt, nem a lakberendező. már csak abból kiindulva, hogy az emberek nem szívesen fizetnek azért, h valaki megtervezzen egy belső teret, mert az olyan "én is meg tudom csinálni" dolog. de egy honlapért már azért is el lehet kérni akár százezret is, mert az embereknek még mindig fingja nincs, hogyan működik a számítástechnika, ez olyan ismeretlen terület számukra, amiért hajlandóak egy csomó pénzt kiadni.

2012. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül mi lett, hol tartasz?🙂
2021. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!