Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia szak, de hol?

Pszichológia szak, de hol?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizem és a pszichológia irányába szeretnék továbbmenni. Felmerült a Károli, mint iskola, illetve a Pázmányról is hallottam, míg az ELTE csak vágyálom.

Ti miket javasoltok, van aki esetleg valamelyikre jár(t)?

Milyen az oktatás, melyiket lenne érdemesebb megpróbálni (és miért)?

Mire kéne rágyúrni még így utolsó évben?

Sok a kérdés, de köszönöm előre is a válaszokat:)



2012. jún. 30. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a Pázmány a legjobb. Az ELTE sem rossz, de inkább a híre az, ami nagy. Bár ha a kutatás érdekel, akkor viszont ELTE jobb.

Rágyúrni semmire sem kell A két érettségid, amiből a pontokat számítják, legyen jó.

2012. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én az eltéről hallottam a legrosszabbat, de lehet, csak 1-2 ember véleményét olvastam
2012. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ELTÉT hanyagold....

[link]

2012. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a Károlit ajánlom,én is oda járok.itt gyakorlatorientált a képzés,színvonalas az oktatás.Ha nem is érettségizel bioszból,mindenképpen nézd át,mert sok tárgy épül rá.
2012. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok pszichó szakos hallgató, de van egy ismerősöm, aki az ELTÉ-re jár, valóban nem sok jót hallottam róla, viszont ezzel szemben a Pázmányról csupa jót hallottam, ismerek pár tanárt (mivel oda járok), nagyon rendesek és jól is tanítanak.
2012. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!