Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem...

Szegedi Tudományegyetem Pszichológia szak. Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy milyenek a tanárok, milyen a tanítás, illetve mennyire elismertek az ott megszerzett diplomák. Bármilyen információ a szakról, az egyetemrõl vagy akár a városról sokat segítene.
2012. jan. 14. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Habár én nem oda járok, de annyit tudok, hogy a Szegedi Tudományegyetem alapjában véve egy nagyon jó hely, és a magyarországi egyetemek és főiskolák között, illetve külföldön is elismert.
2012. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi ez most megnyugtatott :)
2012. jan. 14. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:

12 éve végeztem ott.

Szerettem,a tanárok is rendesek voltak.

Ami nem tetszett, az az volt, hogy sajnos rossz évfolyamot fogtam ki, nem igazán volt összetartás, de amikor már lehetőség adódott, és más kurzusokon több hallgatóval is találkoztam, akik más évfolyamról voltak, akkor jó tapasztalatokat szereztem, tulajdonképpen jobb viszonyom volt velük, mint az évfolyamtársakkal.

2022. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!