Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség a web programoz...

Mi a különbség a web programozó és az internetes alkalmazásfejlesztő szakképzés között? (okj)

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a kettő között mi a különbség, és hogy mit tanítanak az egyiknél, és mit a másiknál.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 4. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz.
2012. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Biztos? Csak nem értem mi értelme két ugyanolyan szakmát indítani más névvel.



Köszönöm a válaszod!

2012. júl. 4. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem találtam sehol külön indítva ugyanazon suliban. A legtöbb helyen mindkettő szerepel a megnevezésben. Az egyik a közkeletű név, a másik a magyarosítása.
2012. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pl. computerschool-ba (computerschool.hu) mindkettőre lehet jelentkezni.
2012. júl. 4. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés, elolvastam mind a kettőt, és másképp van leírva, de nem látom a lényegi különbséget így sem. De most már én is kíváncsi vagyok.
2012. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez az hogy én sem találtam nagyobb különbséget. Én is egyre kíváncsibb vagyok.


Köszönöm a válaszod!

2012. júl. 6. 12:55
 7/7 Bence87 válasza:
Szerintem ezért szűnt meg a web-programozó OKJ képzés. Régen volt ilyen, 2013. szeptembertől már nincs.
2013. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!