Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi utáni Web-programozó...

Érettségi utáni Web-programozó felsőfokú szakképzésre szeretnék jelentkezni de nem tudom melyik intézménybe érdemes, melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés
SZÁMALK-Szki-val barátkoztam eddig csak egyelőre de arról sem tudok sokat.. Ha van tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatosan kérem ossza meg velem!
2012. márc. 18. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
SZÁMALK-ba ne menj! Gyenge a képzés, rossz a szervezettség, de legalább sokba kerül. Jártam oda pont erre a képzésre, 1 év után otthagytam, miután megkaptuk a levelet, hogy a következő félévben dupla annyit kell fizetni. De tény, hogy a legtöbb számítástechnikai/programozói okj gyenge.
2012. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a vàlaszod. Hogy volt szervezetlen, gyenge? Alacsony volt a követelés?

Esetleg jo tapasztalatai vannak valakinek, hogy akkor mit vàlasszak inkàbb?

2012. márc. 18. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
FSZ-t főiskolás képzésben végezz el, sokkal komolyabb a színvonal és jobban elismerik.
2012. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alig követelnek valamit a fontos szakmai tárgyakból, de legalább alig tanítanak meg valamit. Vicc az egész, olyan tárgyak is vannak, mint pl. művészettörténet... De aki oda megy biztos elvégzi.
2012. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnos a föiskolàn a képzésröl màr lekéstem mert oda a felvételi jelentkezési lappal kellett volna jelentkeznem.. Nekem azt ajànlottàk inkàbb menjek szakközépbe de igy most nem tudom mit csinàljak mert sajnos elhiszem hogy nem szinvonalasak én is igy gondoltam..
2012. márc. 19. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy keresztfélévben jelentkezel ha indul, vagy vársz és jövőre főiskolán elkezded, annak lesz is valami értelme legalább.... (szerintem)
2012. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szerémi Attila válasza:

Nekem személyes tapasztalatom, hogy baromira nem éri meg azt a két évet ott maradni tanulni. Én a Szegedi Tudományegyetem JGYPK karán voltam web-programozó szakképzésen, és nagyon lassan tanítottak, nagyon rosszul, és a tantárgyak 80%-ának alig van köze a szakmához.

Én személy szerint azt ajánlom, hogy menj el tanfolyamokra, mert ott gyorsan tanítanak, és arra biztos, amire jelentkeztél. Néhány tanfolyamra elmenni lehet, hogy pénzbe kerül, de sokkal jobban megtanítanak, mint egy szakképzésen, sokkal hamarabb fejezheted be (olyan fél év alatt mondjuk), és közben nem kell stresszelned magad olyanokkal, mint vizsgák meg szakdolgozat.

És a web-programozó munkaadók sosem kérnek papírt (legalábbis Mo.-on biztos nem).

2012. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!