Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF nemzetközi gazdálkodás...

BKF nemzetközi gazdálkodás (alapképzés) VAGY BGF Európai Uniós szakügyintéző (felsőfokú szakk. )?

Figyelt kérdés

Lenne egy nagyon nagy problémám. A fent említett 2 szak közül szerintetek melyiket érdemesebb elvégezni? BGF-en is jelöltem nemzetköüzi gazdálkodást, de sajnos a pontjaim miatt nem hiszem, hogy felvesznek. Úgy hallottam, hogy a BGF-en nagyon jók a OKJ-s képzések. Tudom, hogy nem ér fel egy alapképzéssel, de talán még ez is jobb annál, mintha a BKF-en végezném el magát az alapképzést.


Még valami: Az igaz, hogy ha elvégezném az OKJ-t akkor több tantárgyat is "kilőhetnék" az alapképzésen (BGF)? Mert utána azt gondoltam, hogy elvégzem az alapképzést is. Köszi a válaszokat előre is!



#BGF;BKF
2012. júl. 5. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy csak én gondolkodom így, de én inkább az alapképzést kezdeném el a BKF-en. Most elvégzel egy OKJ-t, az 2 év, és ha még utána mennél alapképzésre, ki tudja mi lesz két év múlva? Lehet, hogy kötelezően kell 2 emelt szintű, lehet OKJ-ért már nem fog járni többletpont, vagy lehet, hogy még magasabb lesz a ponthatár, nem lehet tudni...

Én a helyedben inkább elkezdeném most az alapképzést, ha van rá lehetőség. Ha nagyon a BGF-et akarod, akkor egy év múlva még simán újrafelvételizhetsz oda, közben meg szerezhetsz még többletpontokat, hogy magasabb pontszámod legyen. És ha felvételt nyersz oda, akkor ott is elfogadják a BKF-en elvégzett tárgyakat, vagy azok egy részét.

2012. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha netán BGF-re vesznek fel, nyugadt írj, mert én is erre a szakra járok ;)
2012. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!!! :)
2012. júl. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!