Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kezd valaki szeptembertől...

Kezd valaki szeptembertől (2012) a Meta szakközépiskolában pénzügy-számviteli szakon? (Számalk-GDF)

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szamalk és a gdf az ország két legrosszabb iskolája, mármint ha annak lehet egyáltalán nevezni. Ha teheted kerüld el őket minél messzebb.
2012. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen hallodtam hogy rossz hírneve van...de sajnos csak ebben az iskolában indul a képzésem, akárhol kérdeztem azt mondták hogy kevés jelentkező volt tavaly meg most is igy kevés esélye van hogy indul a szak( pénzügy) nappalin! Vagy ha esetleg tudsz ajánlani másikat :)
2012. júl. 9. 18:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát okj-ból biztos nem. Az okj egyébként még anno valamelyik barom kormányhivatalnok fejéből pattant ki. Sajnos egészen más (sokkal rosszabb) mint mondjuk Németországba a szakképzés. Nálunk a szakképzések cégeknek vannak kiadva, amellyek persze elsősorban a profitot. Gyakoriak hogy az elején minden jót bekamuznak, aztán persze nem lesz belőle semmi, mert persze ők is fejadagra kapják a pénzt az államtól.


Példáúl én informatikára jelentkeztem a Szamalba. ( Hál istennek volt annyi eszem hogy egy év után otthaggyam.)

Kb a két év alatt volt max. 250 - 300 óránk. Annak nagyrésze kiadványszerkesztés meg office volt. Tehát semmi köze nem volt a programozáshoz.


Ha jót akarsz magadnak elfelejted az okj. Csak idő és pénz pazarlás. Nem véletlenúl járnak kevesen ezekre.

Menjél egyetemre, főiskolára. Csak ne a GDF-re.

2012. júl. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elírtam: profitot tartják szem elött.


Javítva!

2012. júl. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pénzügyi számviteli ügyintézőt tavaly végeztem náluk.

Elégedett voltam, ezért a mérlegképest is itt végzem.

A legfontosabb a számvitel tanár, és itt nagyon jó tanárunk van. Egyébként mi nem a főépületben vagyunk, hanem a Madách Gimiben a VII. kerületben.


Szerintem ne habozz, jó iskola.

2012. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

hali


A META-ban tanulok, pénzügyi számv. üi. tanfolyamon, én elégedett vagyok velük. A GDF-et nem ismerem, bár tény, hogy egy épületben vagyunk velük.

2012. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látom ide is beírtad a GDF-Számalk egy nagy sz.. lemezedet. Te melyik konkurens marketingese vagy?

Szeretnétek, ha fele olyan nagyok ennétek, mint ők?

2012. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Cső mindenki!

META-s vagyok és ezt büszkén is vállalom, mert szerintem

messze a legjobb suli Pesten!


Üdv, Tom

2012. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló mindkét iskolába járt? Csak mert mindkettőt minősítette. Ha nem, akkor miért teszi?


Hogy OKJ-ra érdemes-e menni? Szerintem, ha be tudsz jutni valamilyen jó egyetemre, akkor inkább azt válaszd. Én csak fizetősre kerültem volna be (260 000 lett volna félévente), ezért nem mentem. Ha itt végeztem, persze szeretnék továbbmenni, remélem felvesznek államilag finanszírozottra, bár a mostani fejleményeket nézve, egyre kevésbé tartom valószínűnek.


A sulit nagyon ajánlom. A középiskolánál többet kell tanulni, de jó tanáraink vannak. Egy egyetem nyilván keményebb. Környezet nagyon szép. Szerintem ha nem akarsz továbbtanulni, vagy nem vesznek fel, vágj bele, jól fogod magad érezni.

2013. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ide járok és maximálisan meg vagyok elégedve. Ha most kellene választanom, akkor is ide jönnék.

2013. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!