Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak elhelyezkedni (és hova) ha a Debreceni Egyetem matematikus szakának alkalmazott gazdasági matematikus szakirányán tanulok, és az msc-n pénzügy-matematika szakirányt fogok felvenni?

Figyelt kérdés
Milyen területeken fejlesszem még magam, hogy még több esélyem legyen? Pl nyelvek, programozás, stb...

2012. jún. 23. 20:53
 1/4 lolek válasza:
20%
a Tescóba mindig keresnek pénztárost.gondolom Debrecenben is van Tesco.
2012. jún. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2%

Aki ilyen végzettségre tesz szert, annak előre kell lenni elképzelésének, hogy miért ment erre a képzésre, igy a Tescos munka pont neki való, illetve nem tudni a cipőjét be tudja -e kötni........

Tökéletesen alkalmas lesz ezzel a végzettséggel és aggyal a piacon zöldség eladó-kofának.


A világon csak egyetlen dolog van ami gyorsabban terjed a fénynél: a sötétség.

2012. jún. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nincs ötletem, hanem arról, hogy lehet nekem csak 1,2, 3, 4, ....stb 999 ötletem van, de miért ne járnék utána annak, hogy a 999 ötletemen túl mi van még, hátha van közte is ami tetszik nekem.

Szóval (ha megbocsátod) nem alacsonyodom le a szintedre a válaszommal, főképp, hogy a válaszod rólad állít ki bizonyítványt és nem rólam :)

(talán irigykedsz vagy pusztán nincs jó napod, betudom annak)

2012. jún. 27. 00:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a gazdasági irányba fejleszd magad...pénzügy, modellezés, statisztikai programok, stb.

Ha szerencséd van és a közgáz is megy, akkor akár mehetsz nagyobb bankokba, pénzügyi cégekhez kvantitatív elemzőnek. Nyilván ezekből az állásokból nagyon kevés van, de én ezt tudnám neked elképzelni. Plusz ha elvégeznéd ezek mellé a közgazdasági elemző vagy pénzügy mesterszakot az nagyon ütős lenne!

2012. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!