Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolai e-felvételinél csak...

Főiskolai e-felvételinél csak az érettségi bizonyítványomat töltöttem fel. Fel kell e töltenem az utolsó két évem jegyeit is vagy más egyebet? (az érettségi eredményeimet szeretném, hogy figyelembe vegyék)

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

igen töltsd fel, minden olyan mást amiért plusz pontot kaphatsz pl nyelvvizsga OKJ-s bizonyítvány...


mindent tölts fel, és ne aggódj mert úgy számolják a pontjaidat ahogyan az neked jobb, ahogyan több pont jön ki

2012. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen fel kell töltened az utolsó két éved jegyeit
2012. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben biztos vagy benne, hogy így jobb pontot érsz el, mintha az év végi jegyeidet is néznék, úgy nem kötelező feltöltened azokat.
2012. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dehogynem, kötelező, már hogy a fenébe ne kéne feltölteni, szerinted akkor mégis mi alapján döntik el, hogy számára melyik a megfelelőbb?
2012. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kötelező :) Ennél jobbat nem találtam ennek alátámasztására, de így van:

"A középiskolai bizonyítvány hiánya vagy hiányos benyújtása esetén az Oktatási Hivatal nem köteles hiánypótlási felszólítást küldeni, és ebben az esetben tanulmányi pont nem számítható a jelentkező részére."

Nem számítható, mivel nem küldte be, de ez nem jelenti azt, hogy kizárják a felvételiből.

Amikor az e-felvételit csináltam akkor is oda volt írva valami hasonló, hogyha nem szeretném, hogy a tanulmányi pontokat számolják, akkor nem kell odaírnom semmit.

2012. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Zöld a színe a Dokumentumok menüpontnak(oda kell feltölteni a dokumentumokat) és az ha jól emlékszem azt jelenti, hogy teljesítettem azt a részt. De azért fura, hogy regisztrációs levél feltöltésének a lehetősége is van még ugyan ott ahol az érettségit kellett feltölteni és azt sem töltöttem fel. Majd lentebb egy gomb: "Új dokumentum csatolása" és ott többek között feljön a "Középiskola bizonyítvány" feltöltésének lehetősége. Megjegyzem az "Érettségi bizonyítvány" feltöltésének a lehetősége is ismét megtalálható" Persze erről nem szól egyik súgó sem.
2012. júl. 7. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, akkor elnézést, ezt nem tudtam, most már okosabb vagyok :)
2012. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam a felvit és ott meg azt mondták, hogy az érettségit és a középiskolai bizonyítványt is be kell küldeni. Fura...
2012. júl. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!