Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet, Melyik gimnáziumba...

Lehet, Melyik gimnáziumba mennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Úgy néz ki sulit fogok váltani az itteni légkör és helyzet miatt.

Most egy gimibe jártam idén végeztem a 10. osztállyal, most kezdeném szeptemberben a 11. osztályt. Mivel volt tavaly 0. évfolyamom( emelt angol év ami sajnos semmit nem ért..:( ) így itt 13.-ba végeznék. De ezt a 3 évet már nem bírnám ki...nagyon rossz itt. :/ Volt emelt infóm. Az ECDL vizsgám idén lett meg.

Magamról: - nem vagyok az a nagyon tanulós fajta, mostanság jó ha a napi fél/1 óra tanulás megvolt...

Ahova szeretnék menni: Székesfehérvár, Pécs

Egy olyan suliba ahol le lehet azért érettségizni és tovább lehet menni, de nem az a full tanulós, kínszenvedős, nagyon erős gimi. A mostani után már nehéz is lenne visszaállni a sok tanulásra és nagyon nem is vagyok egy észlény, itt most volt 4db hármasom és a többi négyes + info 5, előtte ötödikig kitűnő voltam bár ez már nem lényeges...a tanáraim mostanság mindig azt mondták nekem, hogy én ennél többet is tudnék.

Beismerem gondok vannak a szorgalmammal.. :S

Szóval Pécs és Székesfehérvár melyik gimi lenne jó nekem? Ilyenkor átvennének egyáltalán? Koleszok?

KÖSZÖNÖM előre is a válaszokat!



2012. júl. 7. 21:20
 1/2 A kérdező kommentje:
A nyelv tanítás siralmas itt, nagy érződnek másik suliknál a lemaradás? Érdemes lenne belevágni egy emelt angolos dologba vagy így inkább már ne?
2012. júl. 7. 21:23
 2/2 anonim válasza:

Szerintem elég jók a jegyeid itt is ahhoz h maradhass, v az osztályközösség nem tetszik?

Mondjuk biztos lenne gyengébb suli is, de nembizt h megéri átmenni, olyan helyeken azért lepukkantabb minden..

érettségizni meg sztem minden gimiből lehet menni.

2012. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!