Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolában tanuljak tovább?

Melyik iskolában tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Szeptembertől leszek nyolcadikos és még elképzelésem sincs, hogy melyik iskolába menjek, a szüleim, ismerőseim folyton azt kérdezgetik hova megyek.

Jó tanuló vagyok, az évfolyamomból a legjobb. Kitűnő lettem, hatodikban kettő, ötödikben egy négyesem lett. Szinte minden versenyre engem indítanak a tanárok, legtöbbször jól is szereplek, nyertem már kerületi és országos versenyeket is. Talán legjobban a törit szeretem, de érdekel a fizika is. matekból elég jó vagyok, de nem szeretem, a kémiát unalmasnak tartom. német nyelvet tanulok ötödik óta heti 4 órában, nyertem németversenyt, de a szókincsemet nem tartom túl bőnek. szeretem az irodalmat, a nyelvtant nem annyira. a bioszt megtanulom, a földrajz érdekel. tavaly csak úgy tudáspróbaként megírtam a felvételit (hatodik osztályban) felkészülés nélkül, a magyar 49, a matek 25 lett. tudom a matek gyenge lett, de épp akkor egy rémes matektanárom volt, és azóta felhoztam magam matekból. melyik iskolákat ajánlanátok nekem? szeretnék erős iskolába menni, de nem szeretném túl nagy fába vágni a fejszém. köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 10. 01:53
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és lehetőleg Budapesten
2012. júl. 10. 10:36
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el olvasgatni a neten, és majd vegyétek meg a kék könyvet, abból sokkal többet megtudhatsz
2012. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!