Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12 éves gyermeket PIARISTA...

12 éves gyermeket PIARISTA iskolába adni, messze az otthonától. Miért?

Figyelt kérdés
Rokonunk vidéki városból Szegedre adta 12 éves fiát PIARISTA iskolába. Amikor kérdeztük,hogy miért:Azt mondta,nehéz döntés volt,mindkét fél részéről, de így kellett lenni,nem volt más megoldás! "Borzasztóan fáj a hiánya, de nincs mit tenni" Azóta is ezen jár a gondolatom,miért KELLETT IGY LENNIE?! Hogy értsem ezt?

2012. júl. 10. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Sznob, hiú, nem tudom megfogalmazni. Azt hiszi, hogy hogyha beadja egy kőkemény elit fiúiskolába, akkor értékesebb ember lesz belőle. De így durva személyiségi romlások lesznek, család, és minden nélkül, csak fiúkkal körbevéve, úgy, hogy az élete a tanulásról szóljon. A gyerek vagy szűzen fog meghalni és magába fordul, vagy 18 évesen az első adandó alkalommal elszökik és drog, alkohol, szex, skinslife.
2012. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szimplán hülye, ennyi.


Első jól megfogalmazta.

2012. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, hogy ez miért feltétlenül rossz dolog. Mondjuk ezt a "nem volt más megoldás" dolgot nem értem én sem. De egyébként alapvetően nem rossz egy bentlakásos iskola, és nem lesz belőle feltétlenül pap vagy öngyilkos, azért az első válaszoló baromira túloz.
2012. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Lehet, hogy a srác teljesen megszereti azt a sulit.

Utolsó lehet, hogy abból következtettek arra, hogy drogos lesz vay öngyilkos mert több költő író stb járt őiarista iskolába és úgy végezték

2012. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Ki volt ilyen baromi jófej, hogy lepontozott? írtam bármi negatívat? köszönöm szépen, tényleg...
2012. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!