Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért utál az ofőm, mert van...

Miért utál az ofőm, mert van egy iPadem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Hogy jutott ez most eszedbe a nyári szünet kellős közepén.
2012. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. egyszer vittem be, és nem mutogattam senkinek, a padomnál kussba nyomkodtam
2012. júl. 11. 19:25
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért gond, mert anyád nem azért küld az iskolába, hogy nyomkodj, hanem azért, hogy tanulj.
2012. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

bocs de anyám már nincs köztünk...


am levizsgáztam több tantárgyból, és mivel olyan jó lett ezért nem kell többet tanulnom azokat a tárgyakat, így sok lyukas óra adódik.

2012. júl. 11. 20:53
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Az iskolában semmit ne nyomkodj még kussban sem a padban.

Ilyen egyszerű.

2012. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Anyukáddal kapcsolatban bocs, ezt nem tudhattam. Akkor módosítok: Nem azért jársz iskolába, hogy nyomogass, hanem azért, hogy tanulj. A lukas óráidat pedig okosabban is felhasználhatod.
2012. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
38%

Ő még mindig okosbban hazsnálja fel mintz sokan akik lyukas órába elmennek inni a kocsmába...

Sza sztem csak annyi baja van, h király vagy és van iPad-od.

2012. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Micssodaa válasza:
10%
Hy van egy módszer ittas o főddel csillámpóni csődör tejet aztán már szeretni fog
2012. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
8%

Sajnos egy szellemileg gyenge ember az ofod.

Nem birja elviselni masok joletet, irigykedik ratok, viszont o semmit nem tesz a dolog ellen.

Ram is irigy az ofo, mert egy kikero kapcsan szobakerult, hogy noverem kulfoldon el. Onfenttarto a csaladnak semmi kiadast nem jelent. Az ofonek is megmondtam, hogy ott tanul es mellette dolgozik, abbol tartja fent magat.

Aztan rank is irigy lett az ofo, lattam, hogy engem mar nem bir annyira mint regen. Ev vegen nem volt kerdeses az osztalyzatom, o megis a rosszabbat adta. 3,85-re nem adott negyest...

Ez van, szellemileg, lelkileg 0 es gyenge emberek.

Magasrol sza.. akarom mondani tenni kell rajuk.

2012. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na és az honnan veszed, hogy UTÁL az ofőd?! Szerintem ez egyáltalán nem is biztos, ha utálna, örülne, hogy csöndben, nyugton nyomkodsz a padban, rád se kell néznie...
2012. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!