Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó, tudom, senki se tud...

Timeee31 kérdése:

Jó, tudom, senki se tud semmit biztosra, de azért megkérdezem: szerintetek 414 ponttal van esélyem bejutni ELTE anglisztika állami támogatottra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

414 ponttal sehova? Pázmány, Károli, Szeged anglisztika 414 ponttal simán meglett volna?? Ez hogy sikerült?

ELTE anglisztikás lettem..

2012. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld. Így utólag persze már mindenkinek könnyű okosan prédikálni. Bocs, de a Pázmányról eddig csak rosszat hallottam, Károlira nem is gondoltam, bár lehet, hogy kellett volna, Szegedet is lehet, hogy meg kellett volna jelölnöm, de nekem kicsit messze van meg hogy elszakadjak azonnal minden szerettemtől nekem kicsit túl sok. Igen, 414 ponttal több eszem is lehetett volna, kövezzenek meg, de mostmár így alakult, nem nagyon tudok mást csinálni.
2012. aug. 1. 13:33
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem olyan hangsúllyal kérdeztem..! Sajnálom amúgy nagyon! És most mi lesz?

Jövőre újra próbálod?

2012. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt tényleg nagyon elcseszted. Tisztában kellett lenned vele, hogy mivel levették az ösztöndíjas helyek számát, így nőni fog a ponthatár, és gondolom nem számoltál előre 450 ponttal magadnak.. Jelentkezésnél is belefért volna a 9000 ft-ba még két egyetemen a szak megjelölése. Inkább járnék a Pázmányra vagy Károlira, minthogy sehova.. Aztán legfeljebb jövőre is beadtam volna ELTE-re, egy újra megpróbált emelt angol+másik duplázott érettségi után. Nem akarlak piszkálni, biztos elég rossz ez így, de ezzel a hozzáállásoddal csak te toltál ki magaddal egyedül..
2012. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az utolsóval teljesen egyetértek...
2012. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Most hiába írjátok ezeket, mást úgysem tudok tenni, mint, hogy jövőre újra jelentkezek. A Pázmányra így utólagosan azért nem jelentkeztem, mert rosszat hallottam róla, de ezt szerintem már írtam. Igaz, nyilván saját tapasztalatra kell alapozni a véleményt, a Károliról meg egyáltalán nem is tudtam semmit és nem fogok egy olyan helyre járni, ahol a megkapott diploma után a képembe röhögnek, hogy hol szereztem. Jó, gondolom a Károli nem olyan, de tudnék egy-két ilyen iskolát mondani. És akkor is fenntartom, hogy szeretnék az ELTE-re járni, de ha nem sikerül jövőre, akkor a Pázmány kerül valószínűleg szóba. Igen, elég rosszul esik, hogy nem vettek fel sehova és utólag már nagyon bánom, de azzal nem lesz jobb, hogy mások az orrom alá dörgölik. Köszönöm és kérlek kíméljetek meg a felháborodott válaszaitokkal. Érdekes módon mások - ismeretlenek - egészen más hangvételű üzenetet írtak nekem, amiben nem hangsúlyozták ki, hogy mekkora retardált vagyok.
2012. aug. 4. 17:12
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Most így, 2 év távlatában hol vagy? :)
2014. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!