Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egyszerre, két egyetemre...

Lehet egyszerre, két egyetemre is járni?

Figyelt kérdés
egyetem,tanulás,

2012. júl. 14. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, ha tudod finanszírozni...
2012. júl. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
lehet de semmi értelme. ha normális szakra jársz, akkor az egy is kemény, ha krumplihámozó szakra, akkor meg nem számít, hogy 1 vagy 2 diplomád van.
2012. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális ELTE jogász+közgáz diplomával 110 nettót keres másodunokatestvérem.. Éhenhalni nem fog, de nem vagy bebiztosítva semmivel se itt
2012. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehet. Az ELTÉ-n rengetegen így csinálják. én a nemzetközi tanulmányokra járok és a szak legalább egy ötöde másik szakra is jár. Én pl. két intézményben tanulok, és megy. Még úgy is, hogy bizonyos okok miatt nekem felhalmozódott az első éves anyagom második évre, így egy tanév alatt csináltam a két szakom tárgyait, plusz az egyik szakom 11 tárgyát is.

Viszont ha erre vállalkozol, akkor felejtsd el a bulizást.

2012. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam bulizni.

Én a színházrenező,és a jogász szakot szeretném

egyszerre.De kacérkodom,a gyógypedagógiával is.

2012. júl. 22. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!