Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire zsúfolt egy elsőéves...

Mennyire zsúfolt egy elsőéves egyetemista órarendje?

Figyelt kérdés
Bölcsészkaron, magyar szakra gondolok konkrétan. Mennyi óra van hetente kb.? Vagy tudok esetleg valahol ilyen órarendet megnézni?
2012. júl. 14. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nincs órarend, Te állítod össze saját magadnak.

Ez úgy néz ki, hogy a különböző tárgyak meg vannak hírdetve különböző időpontokban, és a Neptun/ETR felületen ezeket felvéve összeállítod magadnak.

2012. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mennyire zsúfolt pont egy bölcsészkaros órarendje.

de ha felelősségteljes egyetemista vagy, aki be is jár órákra, akkor számíts arra hogy jó későig bent leszel.

én első félévben mindig este értem haza reggel 8- tól.

de ez változó gondolom. lehet hogy neked szerencséd lesz...

2012. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy bölcsészkaron nem annyira vészes az órarend. talán még egy szabad pénteked is lesz.
2012. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm magyar szakra jár. Most ebben a félévben úgy voltak az órái, hogy pl hétfőn 8-tól kb 4-ig volt benn folyamatosan, a többi napja viszonylag lightos volt, de pl pénteken egyáltalán nem is volt órája. Így állította össze.
2012. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy én állítom össze, de egy barátnőm azt mondta, hogy tesója első évben készen kapta az egyetemen. De így jó lenne, köszi a válaszokat :)
2012. júl. 15. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elsőt készhez kapják az egyetemisták! Azt nem lehet választani csak majd a 2. félévtől!
2012. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utsónak üzenem, hogy nem mindenhol kapják kézhez. Ez sulinként és azon belül szakonként is változó! Mi speciel nem kaptuk meg, viszont ugyanitt másik szakon megkapták.
2012. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat:) Csak én akikkel erről beszéltem mindenki megkapta:)
2012. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már, semmi probléma. :) De szerintem az a jó, ha senki nem kapná meg készen, így rá lenne kényszerülve az ember, hogy minél hamarabb elsajátítsa a Neptun/ETR kezelőfelületét, és nem koppanna pl vizsgafelvételnél vagy kövi félévben tárgyfelvételnél.

Nálunk úgy volt, hogy felsőbbévesekkel beültünk a suli géptermeibe, és segítettek felvenni.

2012. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Retekszisz ***** válasza:
Utolsó, örömmel hall az ember ilyet, hogy segítőkész felsőbb évesek vannak :D Megkérdezhetem, hogy hova jársz?
2012. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!