Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb művészeti...

Melyik a legjobb művészeti középiskola Magyarországon képző művészeti szakon?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ha nem budapesten van akkor jó lenne ha lenne kollégiuma. (ezt szépen leírtam xd) És ha leírtátok a suli nevét akkor majd írnátok tapasztalatokat vagy "érveket", hogy miért az a legjobb iskola. Köszönöm 14/L


Ezt annyira szépen és értelmesen leírtam, de mind1 remélem érthető azért.:'D



#Magyarország #középiskola #művészet #legjobb művészeti középiskola
2012. júl. 15. 03:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

én nem jártam oda de ismerőseim igen és elég jó hirneve is van. debrecenben van . ( eléggé nem pest xd) azt hiszem van kollégiumi elhelyezés.



Medgyessy Ferenc Gimnázium - művésziskola, debrecen legjobb gimije.


[link]

2012. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1.nek igaza van,jó a művészeti képzés a Medgyessyben,de közel sem a legjobb gimi Debrecenben,sőt.
2012. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat:D.... és a Pécsi Művészetiről mit tudtok?
2012. júl. 15. 19:40
 4/13 Retekszisz ***** válasza:
100%
A Medgyessy Debrecen kb. legalja gimije, kedves első :D Magasan a Fazekas vezet. Persze a művészeti oktatás attól még jó a Medgyessyben
2012. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

a Fazekas az nem művészeti hanem erősen matematika szakos gimi . a kérdésben viszont csak művészetis sulikról volt szó.

és kedves retekszisz!! a medgyesi közel sem a legalja!!! akkor hol lenne a Diószegi????? gondolkozzz

2012. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Retekszisz ***** válasza:
100%
Nem a művészeti gimnáziumokról beszéltem, hanem úgy allgemeine. EGyébként a Fazekas egyáltalán nem matek.szakos. Az csak 2 osztály. Az összes többi nyelv-szakos.
2012. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

talán olvasd el mégegyszer a kérdést !!

" Melyik a legjobb művészeti középiskola " !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Retekszisz ***** válasza:
62%

"Medgyessy Ferenc Gimnázium - művésziskola, debrecen legjobb gimije. "

Ezt írtad. Erre reflektáltam.

2012. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ha a budapesti Fazekasról beszéltek akkor az tényleg matek szakos :D... egyébként még mindig írhattok a művészetikről:D
2012. júl. 17. 02:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni sulikról van szó.
2012. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!