Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az iskolámban nincs alkalma...

Ha az iskolámban nincs alkalmam Biológiából és Kémiából érettségizni (Budapest), akkor más iskolában van lehetőség külön megírni azokat is? Úgy, hogy beülök egy másik suli tanulói közé és megírom e kettőt külön?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 17:55
1 2
 1/15 reptoid ***** válasza:
Konkrétan egy másik iskolába fognak beosztani, hogy az nap, mikor az lesz, ne a saját iskoládba, hanem egy másikba menj.
2012. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tehát ezt igényelhetem és akkor beosztanak ők?!


Estin fogom befejezni az utolsó évemet, ahol nem valószínű, hogy erre a 2 tantárgyra lesz lehetőség. Bár tanítják, de azt is úgy, hogy osztály függő, hogy vagy kémia vagy biológia. így is igényelhetem?

2012. júl. 17. 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:

ez nem igénylés kérdése.

majd kapsz egy papírt amin jelentkezni kell érettségire. beírod h kémia, biosz bla bla bla stb és majd be fognak osztani. (majd értesítenek).

2012. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 17. 18:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha az iskolában tanítanak biológiát és kémiát (mind a kettő kisbetűs, mert köznév), akkor ott is fogsz érettségizni. Miért ne lenne lehetőséged rá? Kötelességük megszervezni.
2012. júl. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy nem lehet kémiából érettségizni! azt jelölöd be aztá szevasz. a suli majd megoldja. én esti tagozatra jártam mégis kémiát választottam. én voltam az egyetlen, nemcsak abban az évben, hanem mióta elindult az a suli még soha senki se választotta a kémiát. :-)

mégis muszáj volt nekik megoldani.

2012. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

(tudom, hogy kisbetű, de így kitűnik..)


Az nem jelent gondot, ha kettőt választok és mindkettőt leteszem igaz? (mert valaki (titkárság) azt volt képes mondani, hogy csak egyet lehet választani egyszerre..) Tudtommal ez butaság.

2012. júl. 18. 21:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja és, sajnos attól fog tűnni, hogy tanulom e a suliba e két tantárgyat, hogy melyik osztályba megyek. egyikbe ez van, másikban az. De én mindkettőből szándékozom emelt szinten érettségizni.
2012. júl. 18. 21:16
 9/15 reptoid ***** válasza:
A titkárságon ezek szerint dilettáns emberek ülnek :D Annyira jelentkezel, amennyire szeretnél.
2012. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A titkárság tájékozatlan, a 100/1997-es kormányrendelet a kőtábla.

Emelt szintű érettségit egyébként sem írsz a saját iskoládban, csak ott jelentkezel.

(Lehet, hogy jobban kitűnik nagybetűvel, de csak negatív értelemben, hogy "na még egy ember, aki a helyesírás alapjaival sincs tisztában". Bocs, de ez az eredménye.)

2012. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!