Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FELVI nem töltötte fel az...

FELVI nem töltötte fel az érettségit, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A műveleteim fül alatt ott van, hogy sikeresen feltölöttem (háromszor is, mert sohasem jelezte) de a dokumentumok fülnél ott vna a sárga felkiáltójel, illetve nem jelzi hogy feltöltve, vagy feldolgozva lenne az érettségim. Ilyenkor mi történik akkor:?

2012. júl. 18. 21:16
1 2
 1/11 reptoid ***** válasza:
100%

Hát akkor mit jelez? Nincs is ott?


Hát akkor ez tényleg gebasz, bár ha eddig nem voltál képes ránézni a dokumentumokra - volt rá időd azért bőséggel -, hogy vajon ott megjelent-e és csak egy logot nézegettél helyette, akkor bizony nem hibáztathatsz senkit, mert nem vesznek fel.


Ilyenkor az történik, hogy ezt betudod tanulópénznek.

2012. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kedves előző kommentelő, örülnék ha nem sértegetnél így névtelenül... Tegnap még jelezte hogy fent van, ma márcsak a regisztrációs levél illetve a középiskolai bizonyítvány.
2012. júl. 18. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Keresd az ügyfélszolgálatot, ha elmentetted a változásokat ott kell lennie, hacsak nem szúrtál el valamit.
2012. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyfolytában foglaltat jelez:(
2012. júl. 18. 21:49
 5/11 reptoid ***** válasza:

Te tényleg ilyen lökött vagy, hogy azt hiszed, este 10-kor a te hívásodat várják azok az emberek, akiknek ugyanúgy van családjuk, mint neked? Vagy ők nem lehetnek otthon, legyenek bent 0-24? :D

Munkaidő gyermekem, munkaidő.

2012. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem hülye vagyok, de ha egyszer 24 órás az elérhetőség (leglaábbis nekem ezt mondták) az éjszakai műszakosoknak nem mereszteni kéne a seggüket a félrerakott kagyló mellett:)
2012. júl. 18. 22:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi tápos tökfej van a felvételizők között, nem csodálom hogy mindig foglalt az a vonal. Szerintem nem csak te voltál olyan béna, akinek nehezére esett egy egyszerű webes felvételi felületet használni. Az egyetemi rendszerek sem lesznek sokkal egyszerűbbek mondjuk tárgyfelvételnél...
2012. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,ne izgulj. Holnap próbálkozz többször egymás után. Manapság tényleg nagyon elfoglaltak. Egyébként én 10-én nem tudtam feltölteni már semmit és azóta is feldolgozás alatt van az oklevelem,de a pontszámom ki van írva, szóval rendszerhiba is lehet.
2012. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

végre egy normális válaszoló! Köszönöm:)

Az előtte szólónak pedig üzenném, hogy tudom használni a kezelőfelületet, és szerintem nem az én hibám ha egyszer fogja magát és eltünteti a csatolmányokat, mikor a feltöltési határidő után (tehát hozzá már nem nyúlhatok) történt az eset.

2012. júl. 18. 22:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk érdekes módon nekem minden fent van amit feltettem.

Ha ők toltak el valamit, akkor meg lesz oldva, ha tényleg te hibáztál, akkor ez van. Próbálkozz legközelebb.

2012. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!