Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnám elkezdeni azt...

Hogyan tudnám elkezdeni azt hogy 19 évesen mivel új sulit kezdek és srác vagyok szeretném a suli legmenőbb sráca lenni?

Figyelt kérdés
mackós típus vagyok , csak kivagyok gyúrva jó nagy nagyon de látszódik hogy gyúrtam(40-es kar és szálkás ) csajok véleménye szerint helyes vagyok

2012. júl. 18. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen sulit kezdesz te 19 évesen?

Főiskola, egyetem?

Ott nincs ilyen "legmenőbb" marhaság, teljesen más az egész...

2012. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szak iskolát :D
2012. júl. 19. 15:04
 3/4 anonim válasza:
legyél kedves mindenkivel, ezzel meglepve az embereket. és :)) tanulj jól, h felfigyeljenek rád. próbálj meg elérhetetlennek tűnni, de menőbbnek. és legyél vagány :D
2012. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kedvesség és a humor minden forrása, a humor és a jól elsütött poénok (nem más kárára) nagyon fontos lehet imponáló és összetartja a társaságot. ne legyél harsány, ne tűnj fel senkinek, ha ott vagy, de hiányozz, ha nem vagy ott, élj e szerint. legyél jó tanuló vagy legalábbis 3-4es, mert a buta bukásra állók nem menők, hidd el. öltözz tisztességesen, tiszta ruhákban. és keress kontaktust másokkal, legyél jóarc olyanokkal is, akiket kiközösítenek (nem kell összespanolni velük, de ne bánts másokat).
2012. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!