Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig minden srác leszart....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig minden srác leszart. Most még a suli legmenőbb pasija is hajt rám. Mi történt hirtelen?

Figyelt kérdés

Eddig szinte minden srác levegőnek nézett. Kb 1 hónapja azonban elkezdtek tapadni rám a fiúk. Nem tudom, mi történhetett, mert én maradtam ugyanaz a lány, aki voltam.:/ Eddig még csak furcsának találtam, de most hirtelen elkezdett még a suli legmenőbb pasija is rám hajtani.:O Ez már félelmetes!:D Mi történhetett? Ti már éltetek át ilyet?


Eddig 1 srác hajtott rám (ő sem volt helyes), most pedig vannak min. 10-20an, és szinte mind helyes.:)

Iszonyú jó érzés, de olyan érzésem van, mintha összeesküdtek volna ellenem (ami lehetetlen).:D Hirtelen mindegyikük egyszerre kezdett tapadni rám.

Már kezd komolyan izgatni, hogy mi van a dologban, miért változott meg hirtelen minden?!

16/L


2009. jún. 23. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat gondoltál arra, hogy milyen jó lenne egy olyan barát, aki neked is tetszik, akkor elképzelhető, hogy most teljesült a kívánságod. Sok mindenkinél működik, van is egy film, ami erről szól.
2009. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod .. abban a korban vagy amikor a tested a lányéból nővé válik. Valószínűleg formásak lettek a melleid, feneked, derekad ... szal az egész tested :P . Lehet, h te ezt nem vetted észre, de a környezeted ösztönösen igen ... én erre tudok gondolni ..

21/F

*

2009. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ébredj fel.
2009. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Név, lakcím telefonszám? ;)


Látod már itt is tapadnak rád :P

2009. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a 2. válaszolóval.:Dszép lassan bomba csaj lett belőled.
2009. jún. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát köszi..:D én nem vettem észre, hogy bármi is változott volna rajtam, de ha ti mondjátok:P:DDD
2009. jún. 23. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Észrevették benned a jót és a szépet.:) Amúgy velem hasonló van, csak sajnos az a baj, hogy 5-6 olyan fiú nyomul, akik egyáltalán nem tetszenek. Hát, ez van. Biztos eljön az igazi is.:)
2009. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!