Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kollégiumba hétvégén ott...

A kollégiumba hétvégén ott szabad maradni? Lehet kérni az igazgatót? Vagy valahogy meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nincs ellátás és,hogy beszokták zátni?
2012. júl. 22. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott lehet maradni. Ha középiskolás akkor max összeraknak titeket 1-2 szobában, mivel általában kiadják a szobákat.
2012. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen helyen van lehetőség. Nálunk mindig volt mert volt olyan évem a suliba hogy minden szombaton is be kellett járnunk mert hamar kezdődött a nyári szünet a felújítások miatt és volt hogy 2-3 hetente mentem csak haza. Persze voltak olyanok is akik meg alapból nem mentek haza csak bent voltak, ezt ilyenkor kérvényezni kell hogy maradhass. A kolesz nem zár be mert ilyenkor turistáknak szokták kiadni mert olcsó, vagy olyanoknak akik levelezőre járnak egyetem, vagy fősuli és ugye nekik pénteken meg szombaton vannak óráik.
2012. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 22. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!