Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek továbbtanulni?...

Hova menjek továbbtanulni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

jövőre érettségizem és kéne egy kis segítség. matek, német fakttal (érdekel és jól megy még az angol) szeretnék továbbtanulni. szeretek beszélni, emberekkel dolgozni, irodai munka helyett inkább a változatosság érdekelne, nameg persze azért el is tudjak helyezkedni.


tud valaki segíteni? előre is köszönöm!



2012. júl. 23. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Gazdasagi szakot javasolnek, de 450+ kovetelmennyel nehez oda bekerulni. Ha ezt nem tudod osszeszedni akkor meg gondolkodhadsz pl az anglisztikan/germanisztikan (tanar,tolmacs lehetsz vele pl.) ott ilyen 400 koruli a ponthatar. Az olyan szakokat, hogy kommunikacio es tarsait meg ne is nezd, mert azokkal munkad nem lesz.
2012. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én az anglisztikáról/germanisztikáról is azt hallottam hogy nehéz kezdeni vele valamit úgy, hogy azért meg tudjon élni az ember... :/


a pszichológiát néztem még, oda még normális a ponthatár

2012. aug. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!