Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehetne kibújni az angol...

Hogy lehetne kibújni az angol érettségi alól?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 20:08
1 2
 1/14 reptoid ***** válasza:
100%
Választasz egy másik nyelvet.
2012. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, elég széles a váaszték, akár eszperantóból is lehet (de minek?)...
2012. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Németet lehetne még választani /az egész évfolyam angolt és németet tanul/ de nem hiszem, hogy 2 hónap alatt be tudom hozni azt a 11 év lemaradást.
2012. júl. 23. 20:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor úgy tervezted, hogy úgy éled le az életedet, hogy nem tudsz egy idegen nyelvet sem, mint a magyarok úgy általában? Na, az ciki. Magyarországon nem nagyon lehet megbukni, és ez az eredménye. Az angoltanárod mit javasol? És miért 2 hónap? utolsó évben el kell járnod tanárhoz, és át tudsz menni az érettségin.
2012. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor nekiállsz tanulni, elvégre azért vagy tanuló, nemdebár? Elmehetsz nyelviskolába, neten is lehet fejleszteni a tudásodat, autodidakta módszerek is léteztnek. 1-2 év alatt akár több nyelvből is lazán lehet hozni a középszintű tudást 0-ról, ha foglalkozik vele az ember.
2012. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz kibújni alóla hahahahahahahHAHAHAHAH
2012. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
körülbelül egy 5. osztályos is átmegy a középszintű angol érettségin. miért akarsz előrehozottat, ha nem vagy jó belőle?
2012. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
"miért akarsz előrehozottat, ha nem vagy jó belőle?" eszem ágába sincs előrehozottat tenni jövőre érettségi de valószínű megint azt a f*szt fogom ki és már nincs lelkierőm hozzá járni órára
2012. júl. 23. 20:50
 9/14 A kérdező kommentje:

. Az angoltanárod mit javasol? És miért 2 hónap?

nem mond az égvilágon semmt csak leordítani tud ha valami nem úgy van ahogy ő akarja de else mond rendesen semmit és azért két hónap mert két hónap és kész /kb. úgy úgy értettem, hogy kb. akkor van esély még hogy átkerüljek a németes csoportba talán de már akkorse nagyon/

2012. júl. 23. 20:53
 10/14 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy, csak akkor érettségizhetsz egy tárgyból, ha legalább 2 évig tanultad. Úgyhogy a német kiesik, marad az angol és az, hogy tisztességesen neki állsz tanulni.
2012. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!