Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezhetek levelezőre?

Átjelentkezhetek levelezőre?

Figyelt kérdés
Felvettek nappalira, de a munkám miatt jobb lenne, ha levelezőn tanulnék. /Corvinus/ Mindkét munkarendre elég a pontszámom.

2012. júl. 24. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Grat a felvételidhez! Menj be a Tanulmányi Osztályra minél előbb, akár beiratkozás előtt és kérdezd meg mi a teendő, nem kell sem felvételizni, sem jelentkezni. Gondolom téged magasabb ponttal vettek fel, mint a levelezősöket. És a melódhoz is grat!
2012. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Te is most felvételiztél? :)) Ha igen, hogy sikerült? :)
2012. júl. 24. 21:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, a levelezőre 344 pont kellett, a nappalira 350, nekem meg...hát sokkal több :D 406
2012. júl. 24. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne sértődj meg, de akkor miért nem levelezősre jelentkeztél?

Tudod, meg volt határozva, hogy X embert vesznek fel nappalira, Y-t levelezőre. Ha te most átmennél X-ből Y-ba, akkor mindkét csaptatból hibádzana 1. Ez azért nem mindegy, mert az egyetem eltérő támogatást kap utánatok. Ezzel az egyetemnek sok papírmunkája és baja lenne, így valószínűleg (biztosan) nem fogják megengedni.

Megoldás az lenne, ha passzív félévvel kezdesz (Nem lesz hallgatói jogviszonyod, viszont egy félévvel (vagy kettővel, ha nincs keresztfélév) később kezded a tanulmányaidat. Így nem kell újra felvételizned, csak később kezdesz.

De tényleg meg kell kérdezni a TO-n, mert ezt csak a saját gondolataimból vezettem le, és nem ott tanulok.

2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem levelezőre jelentkeztem, mert akkor még nem volt munkám, és februárban még a fejemben sem fordult meg, hogy valaha felvesznek engem erre a munkahelyre. Amúgy jogos, amit mondasz, úgyhogy mindenképp rá fogok kérdezni a TO-n. :))
2012. júl. 24. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem írni, hogyha a levelezőn nem telt be a keret, akkor valamivel egyszerűbb LEHET a dolog.


Egyébként gratulálok a felvételidhez, sok sikert a továbbiakhoz! :)


#4 (21:16)

2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!