Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE-KVK. Titeket hova vettek...

OE-KVK. Titeket hova vettek fel? 1 pont kellett volna BME-hez. Remélem joljártam.

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Off: 1 pontnál általában érdemes fellebbezni, bár nekem is 1 pont kellett volna, de úgy voltam vele, hogy ha a sors nem akarta hogy x helye kerüljek, hanem másik városba küld, akkor minek ellene tenni? Én 1 ponton csúsztam el,de nem lebbeztem fel. Ám ha neked a BME kéne, akkor nincs veszítenivalód:)
2012. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem a DE-IK-IK-ra költségtérítésesre, nekem is 1 pont kellett volna az államihoz ugyan ide.


Nagyon érdekelne hogy és milyen indokkal lehet felebezni ellene, ha tényleg lehet és megéri. Bosszantó lenne hitelbe vernem magam 1 vacak pont miatt.

2012. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én hiszek a sorsban:) rengeteg utánnaolvasás után OE tökéletes lesz remélhetőleg:D
2012. júl. 24. 21:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért beirhatod ezt a fellebbezős történetet kiváncsi vagyok rá
2012. júl. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!