Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF kommunikáció és médiatudom...

BKF kommunikáció és médiatudomány, levelező szak. Van itt valaki?

Figyelt kérdés
Ha esetleg mást is felvettek volna erre, vagy esetleg erre jár pár éve, nagyon megköszönném, ha feltehetnék pár kérdést :) Előre is köszönöm :)
2012. júl. 24. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem járunk büfészakra.
2012. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor te nem tudsz segíteni. Minek is írtál?
2012. júl. 24. 23:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt írtad, van itt valaki? Erre a tudomány mai állása szerint 2 féle válasz van: Igen vagy Nem. Egyiket megkaptad.
2012. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az elsőre reagálva Én is bemásolok egy ezen az oldalon most talált hasonló bejegyzést. .9


"igen b*szki, felvettek költségtérítéses vallásfilozófus-szabadbölcsész szakra a bivalyb*sznádi fősulira, örülj, a csúszásokat is beleszámítva 6-7 év bulizás következik, utána kapsz egy igazolást a TO-ról, hogy oda jártál (mert még eszperantóból sem lesz nyelvvizsgád...), oszt mehetsz közmunkára havi 47 kiló pénzért!

hejehuja ihaj csuhaj felvettek anyuu!

ámán lesz jóó "


Nagyon találó bejegyzés, de sajnos ez a valóság. Bocs az ünneprontásért.

2012. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezzel nem is lenne baj, de ugye a "büfészak" kifejezés elég degradáló. Meg lehet a véleményed, de nem azt kérdeztem.
2012. júl. 24. 23:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Erre utaltam én is. Ismerem a rendszert...
2012. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elég degradáló? Inkább kifejező. És általában azok veszik fel akik pontosan tudják titkon, hogy a "fikázóknak" igaza van ezügyben...
2012. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vagy ünneprontó. Furcsa, hogy ennyien ellene vannak. Újságírást szeretnék tanulni, nem tudtam, hogy ez ma már "cikinek" számít. És tény és való, nem az iskolától, vagy a diplomától várom (csak) a csodát, hiszen úgy gondolom, tehetség kell hozzá és kitartás. De mivel Magyarországon mindenhez papír kell, nem hozzáértés, kénytelen vagyok elvégezni egy fősulit. Ezen tanítanak újságírást, és ennyi.
2012. júl. 24. 23:26
 9/16 A kérdező kommentje:
23:25 őszintén? Az ott tanuló diákok szerint elég nagy az elvárás, és rengeteget kell tanulni, így én nem igazán gondolom, hogy lábat lógatni megyek. De tényleg meglep, hogy mindenki így látja..
2012. júl. 24. 23:27
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ezzel nem is lenne baj, de ugye a "büfészak" kifejezés elég degradáló."

Azért mondják mert sajnos ez a valóság.

Neked is azt tanácsolom, hogy ne költsd ilyenekre a pénzed, inkább abból fizess be egy felsőfokú idegennyelvtanfolyamra.

Többet érsz vele.

2012. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!