Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemekre a beiratkozas...

Az egyetemekre a beiratkozas kb mikor szokott lenni. Hol tudnam megkerdezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd az egyetem ahová felvettek küld egy levelet amiben minden tudnivaló benne lesz.

Nyár van. Az egyetemen is. Nyugi.

2012. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
agusztus vége felé. regisztrációs csomagot kapsz majd postán, hova vettek fel ? =)
2012. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gyor mkt kozlekedesmernok
2012. júl. 25. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:

az jó! csak tanulj is tisztességesen ;-)

amúgy aug. végén értesítenek, relax :D

2012. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Én ott végeztem most.

Ha bármi érdekel a szakkal egyetemmel kapcsolatban, írj ide nyugodtan.

2012. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
augusztus végén, és ha már itt tartunk, szerintetek ha nem vagyok itthon (nyaralok) akkor mikor lehet beiratkozni?
2012. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vajon miért kell lepontozni egy olyan választ amiben segítséget ajánl fel valaki a kérdezőnek?

Soha nem fogom megérteni...


Utolsó: általában szokott lenni későbbi beiratkozási lehetőség, szerintem ha megjött a levél vagy abban lesz az ügyintéző elérhetősége, vagy ha nem akkor a suli weboldalán keresd meg a tanulmányi osztályt, és hívd fel őket.

2012. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!