Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE GTK pénzügy - számvitel...

Chinmoku kérdése:

SZTE GTK pénzügy - számvitel 2012. kit vettek fel?

Figyelt kérdés
kedvező ponthatárok :D ha felvettek, mennyi volt a pontod, melyik koleszba szeretnél menni/albérlet, merre laksz? :) stb

2012. júl. 25. 12:16
 1/4 delusion ***** válasza:

Hali :)


Én egy másik szakot boldogítottam egy másik karon SZTE-n belül, de nyáron átjelentkeztem PSZ-re. Még nem kaptam értesítést erről, de ha minden jól megy, jövő héten ki fog derülni ennek eredménye.


2011-ben érettségiztem, 370-380 pontom volt PSZ-re, mivel elcsesztem a matekot (gazdmenre 410-420 lett volna, ott ugye nem kötelező felvételi tárgy a matek, de az nem nekem való :D).


Nem koleszos vagyok, párról tudok mesélni, de gondolom ezt mások megtették már... :-) Szegeden lakok természetesen, "Felsővárosban", egy átlag albérletben egy volt osztálytársammal, aki szintúgy SZTE-s.


Ha bármiben tudok segíteni, dobhatsz egy üzit :-) egy évet toltam le, és voltak GTK-s tárgyaim bőven, szóval nagyjából képben vagyok :-)

2012. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem felvettek!!! Nagyon örülök neki és tényleg elég kedvezőek voltak a ponthatárok. :D

371 ponttal sikerült bejutnom.

Szegedi vagyok ezért nem megyek koleszba, de majd szeretnék itthonról elköltözni.

Várom már az egyetemet, de egy évet halasztok hogy tudjak szakmát tanulni!

2012. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia! :) lehetséges ezek szerint egyszerre egy évet halasztani? lehet, nekem is kelleni fog...
2012. júl. 30. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet egyszerre kettő félévet halasztani, csak még nem tudom hogy ennek mi a menete :D

De majd a beiratkozáson megkérdezem

2012. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!