Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok napi 3-4 óra...

Mit gondoltok napi 3-4 óra utazással lehet győzni az egyetemet, hogy szabadidő is jusson az embernek?

Figyelt kérdés
Nem büfészak levelezőn, ahova kéthetente kell járni 1 nap...

2012. júl. 25. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Na várj. A kérdés és a magyarázat üti egymást.

Most naponta leutazok 3-4 órás időtartammal?

Vagy levelező és 2 hetente 1 nap?


2 hetente 1x kiírható az utazás szerintem

2012. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nappalin, napi 3-4 óra
2012. júl. 25. 16:23
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha tudsz tanulni vonaton/buszon/akármin, akkor talán belefér, de hogy pihenni nem sok időd lesz, az tuti. Ne bejárós legyél, ha megoldható, akkor kolesz/albérlet!
2012. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Pedig mellette kell nekem minimum 1.5 óra (heti 4x).

Mellette ugye tanulni és akkor még pihenésről nem volt szó...

Albérletre nincsen pénzünk még pluszba, koliba meg marhára nincs kedvem menni és lássuk be ott se nagyon a tanulásról lenne szó.

Persze kell a buli is, de nem minden nap, hogy tanulásra ne legyen idő...

2012. júl. 25. 16:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy pár hónapnál tovább bírnád ezt az utazósdit...
2012. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Úgy látom Te csak a tévhitekből, általánosításokból élsz. A koliban nem minden a buliról szól. Mehetsz ugyan minden nap is, ha úgy tartja kedved, de egyáltalán nem kötelező akár egyetlen bulira is elmenni. Nyugodtan tudsz tanulni, csak meg kell tanulnod alkalmazkodnod a többiekhez. Ennyit meg bőven megér az, hogy ne kelljen napi 3-4 órákat uzatnod, mert az még "büfészakon" is megterhelő, és a tanulmányi eredményed rovására mehet.
2012. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Tanulmányi eredmény rovására fog menni, sajnos előre tudom :S

Középsuliban ugyan ezt csináltam végig, tanulni már semmi erőm nem volt

2012. júl. 25. 16:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetetlen ennyi utazást bírni, max 1 hétig... Mit csinálsz akkor, ha reggel 8tól lesz órád? Hajnali 3kor kelsz? Tanulni meg pláne nem fog időd maradni, nem hogy még szabadidő.
2012. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Eddig is 5-kor keltem... :S

Amúgy NAPI 3-4 óra.

Tehát délelött 1.5-2 meg délután is ennyi kb...

2012. júl. 25. 16:52
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor is. Ha már középsuliban nem nagyon bírtad, akkor egyetemen, ahol nagyobb anyagrészeket kell megtanulnod, szerinted hogy fogod bírni? Valahogy mindenképp oldjátok meg, hogy ne kelljen bejárnod, mert nem fogod bírni.
2012. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!