Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a pilisvörösvári...

Milyen a pilisvörösvári Friedrich Schiller Gimnázium?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 16:24
 1/3 Cloofer válasza:

Jó!

Én oda jártam 7-ik osztálytól és imádtam :)

Jók a tanárok, ha tanulsz akk jófejek, keményen tanulod a németet, az úgynevezett "gólyaszívatás" nem vészes, inkább vicces, csak értelmes, okos gyerekek járnak oda, normálisak általában.

Meg nem utolsó sorban ahol én lakom attól nincs is messze.

De jó is volt oda járni :P


21/F

2012. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon jó iskola de kissé kemény. De ez elenyésző, mert kedvesek a tanárok és mindenben segítenek. Én most 8.-ba járok.
2012. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Igazán jó iskola. Rengetegen leszólják, mert nem tartják nagyra a német nyelvet, márpedig a mai világban nagyon fontos idegen nyelveket elsajátítani. Ebben segít a Schiller. Megfelelő tanulással, szorgalommal nagyon jó eredményt tudsz produkálni.Csak ajánlani tudom.A tanárok többsége nagyon színvonalasan tanít.(10. osztályos/L)
2013. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!