Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legkönnyebb/legneheze...

Melyik a legkönnyebb/legnehezebb jogi egyetem?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a szegedi az egyik legnehezebb!Igaz ez?

2012. júl. 27. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ELTE-s azt mondja,h az ELTE a legnehezebb,a Szegeden tanulók pedig a saját iskolájukat állítják be a legnehezebbnek.

A legkönnyebbeb elvégezhető szerintem a pécsi,ezt már röbb helyről is hallottam. ( tudom,h ezt nem kérdezted :) )

Én jövő szeptembertől kezdek az ELTE jogon,majd meglátjuk,nem hinném,h könnyű lesz...

2012. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*bocsi, kérdezted a legkönnyebbet is,csak nem olvastam el figyelmesen a kérdést :D
2012. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) én jövőre szeretném elkezdeni a jogot és hozzám a Szegedi Egyetem van a legközelebb, de nem sok jót olvastam róla..Ezért is lennék kiváncsi arra, hogy melyik egyetemet lenne érdemes választani!
2012. júl. 27. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Én ismerek pár kivláó jogászt aki Szegeden végzett. Miért azt nézed, hogy melyik könnyű? Amelyik könnyű az nem biztos, hogy jobb is, márpedig ha te jogászként akarsz dolgozni, akkor tudnod kell használni amit megtanulsz. Igen, a jogász szak eleve kemény dolog, ha ezt nem fogadod el, akkor menj kommunikáció-marketingre mint mindenki aki csak egy papírt akar lobogtatni.
2012. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jól van na..igazad van!De én nem arra értettem a könnyebbet, hogy csak vegetálni akarok az órákon!Ha beiratkozok el is akarom végezni az egyetemet és egy kicsit tartok attól, hogy ha nagyon nehéz vagy ha köcsögölnek a tanárok akkor bebukom már pedig már csak költéstérítés miatt sem szeretném ismételni egyik félévemet sem!Van már egy főiskolai diplomám és az állami támogatott képzést már kilőttem, de ha még lenne akkor sem hiszem, hogy igénybe venném mert ha önhibámon kívül nem sikerülne munkát találnom a szakmában akkor perkálhatnám vissza a pénzt.Úgyhogy bárhogyan is nézzük nem egy olcsó mulatság...
2012. júl. 27. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Két barátom jár az ELTE-re. Nah ott olyan szinten megy a szo.patás, hogy az vmi elképesztő. Szerintem az a suli nem csak az anyagmennyiség miatt nehéz, hanem azért, mert halálra szívatják a diákokat.
2012. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, de gondolom mindenhol vannak ilyen tanárok.. Én 3 suli között vacilálok: a pázmány, a debreceni és a szegedi között! Szerintetek melyikre érdemesebb jelentkezni?
2012. júl. 27. 13:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha Szeged van legközelebb, akkor arra. Színvonalas suli (gondolom a jogi kar is), diákbarát város.
2012. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt mondja szinte minden jogász, hogy az ELTE, PTE és Szeged triászból kell választani, ezek a legjobbak. Bárki aki a 3 közül vmelyikbe jár, azt mondja h az a legnehezebb. Szerintem valójában nem lehet összehasonlítani: az Eltén nagyon erős a Róma (ahogy hallottam) Pécsen ez könnyebb, de a nközi jog halálos. Nincs könnyű döntés:)
2012. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nos, én a PTE-re jártam, mondhatom vért izzadtam, ha ezt e legkönnyebb elvégezni, megeszem a kalapom.
2013. jan. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!