Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha vki kórházba megy gyakorlat...

Ha vki kórházba megy gyakorlatra fősuli keretén belül ( egészségügyi suli) akkor ott miket kell csinálni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell ágytálazni,takaritani meg ilyenek,ugye? :D Hanem csak a szakterületéhez tartozó dologkat kell csinálni? Ez hogy megy,van vkinek tapasztalata? (Gyógytornász lennék)
2009. júl. 16. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi első éves ápolástan gyakorlatát olvastam. (Tudom, h nem fősuli, csak példának mondom ezt). Ott igen is kell ágyneműt cserélni... emellett pulzusmérés, vérnyomás mérés, meg ilyesmik, majd megkeresem és belinkelem. Ha orvosin kell ágyneműt cserélni, akkor fősulin tuti. Persze később gondolom izgisebb, de az elején tuti a gyakornokoké a legszarabb meló.
2009. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt katt a tematikára, ott le van írva, miket kell csinálni egy első éves orvostanhallgatónak. Ezen sztem a gyógytornász is keresztülmegy. De persze nem biztos:)

2009. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a választ! :) mondjuk pont többek közt azért nem mentem orvosira,mert elég finnyás vagyok ilyen dolgokban,nem birom a vért meg egyéb váladékokat...szóval remélem azért nekünk nem ezek lesznek...:D mert akkor ciki van...:O

valaki,akinek konkrét tapasztalata van?

2009. júl. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!