Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jön valaki a Károli Gáspár...

Jön valaki a Károli Gáspár Református Egyetem szociális munka szakára?

Figyelt kérdés
Arra, ami nem Nagykőrösön, hanem Budapesten van.
2012. júl. 27. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:

ó én nem tudom.Két suli közt örlődöm.De kolis leszel?

Te vallásos vagy?:D

2012. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Albérletbe megyek. Református vagyok, de nem igazán gyakorlom a vallást :D De utána jártam, és annyi vallási jellege lesz az egésznek, hogy lesz vagy 2 félévig bibliaismereti óránk. ennyi, szóval no para :D
2012. aug. 9. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akiket már ismersz ott?A koliról esetleg tudsz valamit?Én néztem órarendet ott volt olyan,hogy gyülekezeti ének,meg áhitat meg ilyenek.Nekem ez így annyira nem tetszik.:/ Ma adom be a jelentkezést,és még mindig nem tudom mit tegyek.:D
2012. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom te milyen órarendet néztél, amit én találtam, összesen két vallásos tartalmú óra volt, bibliaismeret és egyházismeret.


[link]


ezt nézd meg, sztem nem lesz ez olyan rossz. még két embert ismerek, akik szintén ezen a szakon fognak tanulni.

2012. aug. 9. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Fú én valami nagyon mást néztem:D

Köszönöm a linket.:)

2012. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na,ide jelentkeztem én is.Mostmár csak reménykedhetek.:D
2012. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha felvettek, írj :)
2012. aug. 15. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Felvettek.:)
2012. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok :) Hol található Budapesten ennek Tanitóképző Föiskolának a kara? mert én is szociális munka szakra akarok jelentkezni, de én csak a nagykörösit találom :(
2013. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!