Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Titeket tényleg...

Egyetemisták! Titeket tényleg érdekel a szak, ahová felvettek vagy csak jobb híján mentek oda?

Figyelt kérdés

Csomó embertől hallom, hogy olyan szempontok alapján választ szakot, hogy

- anyu/apu/rokonság így látja jónak

- nem tudja, hogy mit jelent a szak, de ismerőse is azt végezte és tök jól keres vele

- azt írták neki a gyakorikérdéseken, hogy ezzel el lehet helyezkedni

- úgysem veszik fel máshova, de valami diploma azért mégis kellene

- gimis osztálytársai is azt jelölték

- fogalma sincs, hogy mit csináljon és rábök valamire a tájékoztatóban


Ti tényleg szeretnétek azt a szakot csinálni, ahova felvettek, tudatosan készültetek rá vagy csak úgy ész nélkül felvételiztetek valahova?


2012. júl. 27. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én most fogok másodjára belefogni az egyetembe. Első alkalommal tényleg pontosan úgy volt, ahogy leírtad kedves kérdező, hagytam magam vezetni a szüleim által. Jót akartak, de nagyon sz*rul sült el.

Most végre azt fogom tanulni, ami tényleg érdekel, és szerencsére még affinitásom is van hozzá. Persze nyilván lesznek itt is nemszeretem-tárgyak, de azért bízom benne, h mivel maga a szak nagyon érdekel, könnyebb lesz mély levegőt venni.

2012. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Remélem nem túl későn válaszolok.

Az utolsó gondolatjeles volt igaz rám a leginkább, de hosszabb történet.

Nem fog érdekelni, nem szeretem és még munkám se lesz vele. :(

2012. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!