Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÓE-KVK hallgatók, tudnátok...

ÓE-KVK hallgatók, tudnátok nekem egy első félévi órarendet mutatni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem elemi iskola.......

Te állítod össze, hogy miket veszel fel.


A másik kedvenc kérdésem, hogy milyen fűzetek kellenek.....


Ez kész.

2012. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Első félévben úgy tudom, hogy nem nekem kell felvennem őket.

És amúgy is csak viszonyításképpen érdekel, hogy mettől - meddig tart kb. a hazautazásom miatt, mert koliba valószínűleg nem vesznek fel és ha minden nap 8.00, 10.00 től tart az egész 16.00, 18.00 óráig, akkor inkább elmegyek OKJ-ra

2012. júl. 29. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Előre senki nem mondja majd meg neked...

Sőt az is lehet, hogy az egyik hallgatónak teljesen más az órarendje mint neked.....

A gyakorlatok kis létszámúak többségében, így nyilvánvalóan nem lesz mindenkinek ugyanaz.

Ez csak utána derül ki.

2012. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És várhatóan napi hány órát kell tölteni az egyetemen ?
2012. júl. 29. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de tudod értelmezni ezt a mondatot?


"Előre senki nem mondja majd meg neked... "


Nekem annó gólyaként (más egyetemen) volt, hogy egész nap bent voltam 8-16-ig másnap meg déltől 13:30-ig volt egy órám, péntek meg üres volt.

Más szaktárs nem volt hétfőn egész nap bent, de cserébe pénteken is ment be.

Ahogy a TO besorolt.


De ezt ELŐRE, ITT SENKI nem mondja meg neked.

2012. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

8-16-ig ez a lényeg...

tehát 5-kor kelés és hazaérés 18h-ra...

ki is hagyom az egészet...

2012. júl. 29. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:

EMBER!

Ez nálam volt. Annak jó idején.

Lehet neked 10-14-ig lesz. Vagy fax se tudja. Ne idegesítsél már fel... :D


Ez egyetem nem óvoda. Itt rengeteg tárgyad lesz, eltérő időpontokban. De ezt gondolom akkor is tudtad, amikor oda jelentkeztél nem?!

2012. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, tudtam csak sajnos a kolikról egyáltalán nem voltam képbe, hogy hátrányos helyzet, fogyatékosság, saját gyerek, 200km-n belüli lakhelyről nincs esélyem, hogy felvegyenek.


Természetesen felvételizek, de ha nem sikerül, nem fogom tudni az egyetemet vállalni... :S

2012. júl. 29. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki nem tud emberi módon, információgazdag választ adni, az minek veri itt a nyálát? Na... annyiban igaza volt a válaszolónak, hogy ezt nem lehet megmondani, de azért valamit csak lehet mondani. ;)


Átlagban napi 4-6 órád lesz (ami 2-3 előadás/gyakorlat). Ezek, ha szerencséd van, tömbösítve lesznek és délelőtt kapnak helyet, ami azt jelenti, hogy pl 8-tól 14 óráig vagy az egyetemen. Aztán lehet, hogy az egyik napodon pl. nem is lesz órád és sajnos olyan is van, hogy be kell menned reggel illetve este is (de ez sem 100%, ahogy alakul)... itt is akkor van szerencséd, ha az egyik tárgy elég jelentéktelen ahhoz, hogy ne kelljen mindig bemenni, csak néha benézni esetleg, mégis mi a helyzet. Aztán a másik gyönyörűség, amikor első félévben úgy veszik fel neked az órákat, hogy ütköznek... de ez már más téma.

2012. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!