Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 15 éves vagyok most fogom...

15 éves vagyok most fogom kezdeni a középsulit. Marketing szakra mentem. Ha elvégzem a sulit milyen fősulira mehetek? És ilyenkor eltudom majd dönteni h mi legyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pénzügyi, gazdasági sulik. logisztika stb. de addig még sok idő van, lehet kitalálnak új szakot is:) hogy érted hogy eldöntheted e mi legyél? az leszel ami szeretnél, más nem szól bele.
2009. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"És ilyenkor eltudom majd dönteni h mi legyek?"

Hm... Ha ezalatt azt kérdezed, hogy a suli megszabja-e, hogy milyen szakra menj, akkor a válasz: nem. :) Az előző válaszoló felsorolt pár szakot, ott előnyöd lesz. De ettől még mehetsz más egyetemre/főiskolára.

2009. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az, hogy marketing szakra mentél nem jelent semmit. én közgazdaságiba jártam és építészmérnökin vagyok
2009. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te tervezgess, mert még előtted áll 4 nagyon nehéz év. Az utolsó évben gondolkodj. 4 év alatt meg is bukhatsz
2009. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akármi lehetsz még. Az, hogy marketing szakra mentél, az csak egy plusz számodra, hogy ha esetleg később marketinggel szeretnél továbbtanulni. De ettől független lehetsz akár mondjuk orvos is. Én pl. egészségügyi szakon voltam és vegyészmérnöknek megyek.
2009. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, bármi lehetsz még. Én zenész szakon kezdtem, aztán átmentem gimnáziumba, és most japán nyelvi szakra adtam be a jelentkezésemet egyetemre :D
2009. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!