Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén kb mennyi...

Szerintetek idén kb mennyi lesz a ponthatár DE-gazdálkodás menedzsmenten pótfelvételin?

Figyelt kérdés

Eddig egy másik egyetemre jártam, de a 2. félévem elég rosszul sikerült, viszont a "rendes" felvételivel akkor már elkéstem. Most megtudtam hogy én is beadhatom a pótfelvételit, és erre a szakra gondoltam, de félek hogy nagyon megemelik a ponthatárt és csak egyet lehet beírni. Még a jogász képzés jöhet szóba, szintén DE-n.

Csináltam pontszámítást felvin, ha gm-et jelölök akkor 385 pontom lenne, ha jogot akkor 398. Hova van több esélyem szerintetek? Vagy esetleg tudtok más szakot ahova tuti felvesznek a DE-n?


2012. júl. 31. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

252+x ahol x>=0

Szerintem minden esélyed megvan, hogy felvegyenek, sőt ennyi ponttal sok költségtérítéses szakot nagy eséllyel pályázhatsz meg. Bölcsészettudományi és természettudományi képzésekre tudják még a legtöbb embert felvenni. Felvin te is meg tudod nézni, hogy milyen területre hány hallgatót vehetnek fel nappalira, hányat levelezőre. Te jobban fogod látni mi érdekel:)

2012. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én viszont nagyon kevésnek tartom ezt a pontszámot azért vagyok bizonytalan:( Arra gondoltam, hogy alapból csak költséges indult mindkét szakból, szóval aki nagyon ide akart jönni az már megtehette, de ígyis félek hogy nem lesz meg, pedig eléggé beleéltem már magam..
2012. júl. 31. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi szerintem. Még 6-7000 között vehetnek fel embert. Nem nagyon hiszem, hogy olyanok fognak jelentkezni már költségesre, akiket felvennének államira is a magas pontszámuk miatt. Aki meg a szerződés miatt ment inkább költségtérítésesre az már szerintem választott.
2012. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz..:) Azt hiszem akkor mégis a jog lesz :D köszönöm a biztatást:)
2012. júl. 31. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!