Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan szoktatok jegyzetelni...

Hogyan szoktatok jegyzetelni az egyetemen (pénzügy és számviteli szakon)?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy fura kérdés, de nem tudom hogyan készüljek fel a jegyzetelésre.

2012. aug. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Pénzügy és számvitel szakon én nem szoktam jegyzetelni, mert jogi karra járok...


Amúgy hasonlóan jegyzetelek egyetemen is, mint középsuliban. Kicsit szorgalmasabban meg füzetek helyett fénymásoló papírra, azokat könnyű rendezni, és nem kell felesleges lapokat hordanom magamnál.

2012. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajánlanád a laptopot??
2012. aug. 2. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha legalább annyira tudsz gépelni, mint kézzel írni, akkor megpróbálhatod, de nem nagyon látok olyat, akinek megy a laptoppal jegyzetelés, inkább az a divatosabb, hogy telefonnal fényképezik a táblát, illetve felveszik az előadásokat. Ráadásul pénzügyön lehet, hogy képletekkel is találkozol, amiket más gépelni, mint a folyó szöveget.


Szóval a laptopot jegyzetelésre nem ajánlom, de mindenképpen hasznos, ha van (egyre gyakoribb a számítógépes nyilvántartás - Neptun..., Wikihez is jól jön egy gép, meg lehetnek olyan beadandók, amiket számítógéppel szerkesztve várnak... Koliban rendes gép helyett is hasznos).

2012. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne jegyzetelj laptopon, egyrészt mert nagy tömegben meg tudtam volna egy villányi vízben fojtani a pötyögőket, másrészt szerintem biztos kell rajzolnotok ábrát is majd, sokkal egyszerűbb kitéphető lapos füzetbe vagy fénymásolópapírra írni, mint gépelni.
2012. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!