Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem-...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem-Közigazgatás Tudományi Kar-Igazgatásszervező szak: miért emelték meg ennyire a felvehető emberek számát? Idén 477embert vettek fel, amíg a BCE-hez tartozott 154et. Kell ennyi ember a közigazgatásba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem csak a Corvinus képzését csoportosították át ide, hanem más egyetem igazgatásszervező szakáról is ide tették át az állami támogatást. Másrészt- nos, van egy sajátos elméletem. Szerintem az a 700 államilag támogatott hely, ami jogi szakról tűnt el, ide került át, így kívánja a kormány elérni, hogy az ilyen irányban érdeklődő emberek kifejezetten olyan szakon tanuljanak, amivel állami cégeknél vállalhatnak munkát, ugyanis az ilyen helyeken a mai napig elég sokan érettségivel dolgoznak, ami a professzionalizmus rovására megy, tehát igen, valamilyen szinten van rá igény.
2012. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy... 3200 önkormányzat van, dekószervek, minisztériumok stb...
2012. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát!

ment a zöld:)

2012. aug. 7. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi:-). Szívesen adok más infókat is, ha érdekel a képzés...
2012. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Igazából ide fogok járni szeptembertől tehát érdekelnének infok :)
2012. aug. 8. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd meg privátban, hogy mi érdekel, és szívesen segítek, ha tudok.
2012. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!